Секретница• 31 мая 2023
Як випрати і висушити килим у квартирі?
Є ворсистий килим, ще ні разу не прала, але вже пора. Квартира не на сонячній стороні, тому темновато і мало сонця сушити (балкон теж за деревами). Чим краще випрати, ліквідувати неприємні запахи та як висушити???
Кринжова баба• 31 мая 2023
Отнести ковер на ближайшую автомойку, где за небольшие деньги вымоют и высушат.
Кринжова баба• 31 мая 2023
Ответ дляБяки-козяки
Віднесіть на мийку. Бо та епопея буде на пару тижнів
Это точно и все равно ничем хорошим не закончится. Невозможно в домашних условиях вымыть его качественно.
Вилосипедниця• 31 мая 2023
В квартире никак. Ну разве что он совсем маленький, до метра. Отвезти на мойку и забрать потом красивый, чистенький и ароматный
Бяки-козяки• 31 мая 2023
Ответ дляКринжова баба
Ой я колись таке вчудила. Півень мене в жопу клюнув, я взяла і випрала. Але по перше, шо то за прання? Розмазала тільки. По друге сох він довго і нудно. То дощ, то погоди нема, ще й затхлим воняв потім
Шкварочка• 31 мая 2023
На мойке я раз помыла, сколько песка с него потом трусилось! Они где машины моют, там и ковер бросили. Хорошо это был малннький, коридорный, выбмла, а большой комнатный так посиирали б, был бы полный трэш.
Не обижаюсь• 31 мая 2023
У жодному разі не робіть це дома. Якось нас затопили сусіди, килим плавав. Північна сторона, перший поверх. То я з ним так натягалась, він засмердівся. Потім здавала в прання килимів. Якщо в Києві, то я тоді викликала хотабич. Зараз можна на авто мийку відвезти.
Упругая попка• 31 мая 2023
Я прала сама колись невеликий, але вовняний. Коли він намок, це було щось страшне, тягати його по ванній.потім він стікав. Потім я його витягла на вулицю, де в мене мотузка між деревами натягнута(бо живу на першому поверсі, балкону немає). Він висів там до вечера, почався дощ, занесла. Вся квартира воняла тою сирістю, потім винесла його і сушився, мабуть,тиждень на вулиці, ну, добре, що не вкрали.
Ответ дляВилосипедниця
Мне испортили ковер на автомойке. Хотя там и специализировались на мойке ковров. Но после нее ковер пошел волнами, сбежался, а запах выветривался еще пол года.
Коварная Зая• 31 мая 2023
Ответ дляШкварочка
Да, обратила внимание, что ковры бросают там, где машины моют. Т.е. помыли машину, на это место кладут ковер и вся грязь с машины впитывается.
Вилосипедниця• 31 мая 2023
Ответ дляJulli_kh
бе. Ну думаю дома будет результат не лучше. Только еще и таскаться с ним с балкона на балкон.
Секретница
• 31 мая 2023
Дякую, дівчата, здала на мийку) послухалась порад! чекаю, коли буде готовий