Первоклашка Я• 31 мая 2023
Можна понити
Замахалась.
Мамин тріль• 31 мая 2023
Можна, але ви ж розумієте, що все одно доведеться робити те, що мусите? Випийте чаю з цукеркою чи фруктом, відпочиньте кілька хвилин -- і знову до справ.
Ms. Любмая жена• 31 мая 2023
Давайте разом пониємо, і продовжимо далі жити і радіти. Я задовбалася кожен день готувати на 6 людей. Але буду це робити все одно.
Я на хвилинку• 31 мая 2023
Обіймаю. Сама замахалася так, що вчора аж на чоловіка верещала на порожньому місці, сьогодні доведеться вибачатись. Планую завтра зробити собі день релаксу, бо реально вже дах зриває
Допоможіть знайти• 31 мая 2023
и я .так устала .150 мыслей в голове.поиски работы. погода гавно. а сегодня еще 100 дол не приняли а кассе, потому что там пятнышко и через терминал теперь нельзя валюту себе на карту положить