Манула• 31 мая 2023

Яку швабру обрати Vіleda чи Ледащо?

Дівчата, яка краща та зручніша?
Сегодня я не я• 31 мая 2023
Ответ дляМанула
Гарнюня який Та якось витримуємо, звикли, навіть не відчуваємо ту приправу у вигляді пуху
Амна одязі?

автор Манула • 31 мая 2023
Ответ дляСегодня я не я
Фурмінатор є?
Є, але не використовую майже
автор Манула • 31 мая 2023
Ответ дляСегодня я не я
Амна одязі?
Само собою, одяг підбирається спеціально такий, щоби не було видно
Олена-fb0b• 31 мая 2023
Ответ дляМарафетчица
Точно! Настоящие хозяйки моют только руками, махровым полотенцем и стоя на коленях!
Ви молодець !
Сегодня я не я• 31 мая 2023
Ответ дляМанула
А як гості приходять? То на тарілках та шерсть аж соромно. Покажіть своїх
Марафетчица• 31 мая 2023
Ответ дляAlexa-128a
Я та самая , которая моет махровым полотенцем и деревянной шваброй))
В жизни всегда есть место подвигу
Подмигашка• 31 мая 2023
Мені Ледащо не подобається тим, що краник знизу. Не зручно воду в унітаз зливати (я не ллю у ванну). Плюс воно виглядає не стійким (не устойчивым).
автор Манула • 31 мая 2023
Ответ дляСегодня я не я
Хто зна, у мене вже зір не той, я не бачу
Ось мої любімки
Кукусик• 31 мая 2023
Я після модних швабр повернулась до звичайної швабри і флісової тряпки.
Мені так зручніше,і шерсть прибирати краще.
Тим паче,що інколи потрібно просто витерти біля миски з водою.
Кіт п´є охайно,а от пес розляпує .
Мої волохаті ’шкоди’