Отчебучкина• 31 мая 2023

Змінила свою точку зору. Чоловік-жінка

Одразу напишу, що намагаюся переходити на українську мову, не зовсім у мене то виходить, то прошу ставитися до мого тексту зі зрозумінням))))

До теми. Завжди вважала, що ідеальна модель стосунку чоловік-жінка, то коли жінка працює для свого задоволення, щоб не сидіти в дому, та мати власні гроші на свої дрібнички. А чоловік мусить повністю забезпечувати себе, жінку, дітей, допомагати батькам (своїм і жінки). Жінка мусить бути красивою, доглянутою (одяг, зачіска, косметика, косметичні процедури), мати хоббі, в ідеальному варіанті мати в дому помічницю. Чоловік мусить максимально помагати жінці з дітьми, по господарству, дарувати подарунки, робити несподянки, цінувати її, носити на руках. При цьому може очікувати, але не вимагати різних смаколиків в дому, чистоти, цікавих розмов. Із розумінням ставитися до забаганок та періодичних змін настрою своєї коханої.

Але зараз мені здається, що нормальний чоловік цього довго не витрима. Тільки якщо він звичайний підкаблучник, не зважає на свої потреби, ніколи не покаже своєго характеру. З таким буде нецікаво.

Сьогодні вважаю, що в стосунках повінно бути більше рівності, де жінка має більше обов´язків, а чоловік більше прав. І мова не про модель стосунку, де жінка тягне всю родину, а чоловік є центром світу.

Що думаєте зцього приводу?
Я Головна• 31 мая 2023
Покажите мне мужика который полдня ломает голову что приготовить на ужин. После работы несется как рысь в супермаркет. Потом за ребенком в сад. Потом с пакетами и детьми бегом домой. Всех раздел, развлекает, в это время начинает готовить ужин… и так далее

автор Отчебучкина • 31 мая 2023
Ответ дляБутерброд и я
В мене такий чоловік як в старт пості, ну якщо прибрати всілякі ’носить на руках’. ’Витримує’ більше, ніж 20 років. Має від мене кохання, гарний секс, підтримку, розуміння й все інше, що він дає мені. Я не розумію, від чого він має втомитися? Від щасливого життя?
Якщо додати до мого опису, то що робите Ви, то така модель має шанс👍
Бутерброд и я• 31 мая 2023
Ответ дляСиренькая
Автор, перша ваша фантазія рожева, але дуже ризикова для жінки. Чоловік може піти/вмерти/втратити роботу/піти на війну і тд. Жінка повинна могти забезпечити себе і свою дитину/дітей. Це базова безпека самої ж жінки. Тільки через це така модель має бути відкинута. Хоча всеодно чоловік має старатись забезпечувати сімʼю. Бо жінка вагітніє, виношує, сидить з дитиною і в цей час повноцінно мало хто може працювати, чоловік має могти забезпечити трьох в цей період.

Колись теж думала що та модель ідеальна, бо знімає відповідальність по факту з мене за моє життя. А це дзвіночок. Стосунки на рівності найкращий варіант. В першу чергу для жінки
Так автор пише, що в жінки має бути робота для задоволення, тобто вона також заробляє, просто ці гроші не є основою сімейного бюджета
Трусиковед• 31 мая 2023
Ответ дляОтчебучкина
Не зрозуміла? Про насилля зовсім мови бути не може
Тут уже который день эта тема денег перемывается. Были уже темы про насилие над женщинами, которые не работают. У всех пользователей форума крыша уехала на том, что женщина должна пополамить, или это один-два человек пишет все?
Трусиковед• 31 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
Я думаю что идеально там где это устраивает обоих. А то что хочет или не хочет женщина до фени, если это не устраивает мужчину. Так что пусть даже все наоборот - жена добытчик а муж красивый - главное, что им обоим так хорошо.
И главное, чтобы правда красивый был, а не таковым себя считал, а по факту
Даю справку• 31 мая 2023
Я за те, щоб сприймати чоловіка як живу людину, а не як таку чарівну залізну істоту, яка і сім´ю забезпечить, і все для сім´ї зробить, і для себе нічого не попросить. Бо що ще йому бажати, як вдома красива жінка.
У живих людей бувають і неприємності на роботі, і хвороби, і поганий настрій, і свої бажання.
Трусиковед• 31 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Как-будто мужчины привыкли себя ограничивать. Сколько вижу, себе любимому в первую очередь

Бутерброд и я• 31 мая 2023
Ответ дляОтчебучкина
А по-іншому не буває, інакше нащо це чоловіку?
Инста_Богиня• 31 мая 2023
Ответ дляОтчебучкина
На таких як описала і придивилася, що вона у стосунках королева, а він ніби добрий чоловік, але без якогось стєржня
Так я теж хочу бути королевою у відносинах. А поруч король. Є таке поняття як power couple, загугліть, мені дуже імпонує
Даю справку• 31 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
Ось і перший номер, який вважає, що чоловіки нічого додатково не потребують.
Трусиковед• 31 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Ничего? Где тут про ничего? Но после их хотелок до семьи доходит только еда. А жена ходит по 5 лет в одних джинсах и двух кофтах. Больше у неё ничего нет. А у него на брендовую одежду, поездки заграницу, рестораны, проституток хватает. И это при том, что работают оба, но мужчина получает зарплату за жену и ничего ей не дает
ЛісАпетная• 31 мая 2023
Яких прав?
Твердая валюта• 31 мая 2023
Считаю, что должно быть полное равноправие, если работают оба, то и по дому должны работать оба работать и все обязанности распределять между собой, вариант, где жена не работает вообще и сидит дома как клуша - вообще не рассматриваю, для меня это дно
Я Головна• 31 мая 2023
Ответ дляДаю справку
Да ладно. Они себя не обделят. 2 года на машине поездил - пора менять, уже ходит по салонам выбирает. В телефоне кино неудобно смотреть - берем 14 Макс, так ведь лучше. Во время прогулки забежать костюм тридцатый купить за 20 тыс - да нет проблем. Обедаем мы только в ресторане. И так до бесконечности
Все в жизни прекрасно
Только в семье его нет🫥🫥🫥
Стильна штучка• 31 мая 2023
Ніхто нічого не «мусить» і не винен. В кожній родині свій устрій, і комусь це подобається а комусь ні))

В нас рівноправні стосунки і фінансові відносини. На початку стосунків я заробляла в рази більше чоловіка і забезпечувала абсолютно все. Потім чоловік «наздогнав», був період коли я не працювала (перший рік декрету), був період коли чоловік не працював, але ми завжди підтримуємо одне одного і робимо так як зручно нам, а не хтось придумав.
Якщо я завтра скажу чоловіку шо не хочу працювати якийсь період, він скаже ок, але знає шо я довго без роботи не витримаю. Так само і в зворотньому порядку.
І домашні справи робимо теж разом хто шо може коли є час і бажання
Трусиковед• 31 мая 2023
Ответ дляДаю справку
И знаю семью, где всех содержат родители жены. Тут иногда ей перепадает на косметику и подарками от родителей. Но и она там готовит разносолы, потому что муж требует изысков даже когда у неё температура 39. И ещё семью, где всех содержит жена, а мужчина играет на компьютере только, там она себе может позволить многое, потому что деньги ему не отдает.
Трусиковед• 31 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
И рожают оба?
5cmhybyna• 31 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
И рожают оба?
Удалено администрацией...
Трусиковед• 31 мая 2023
Ответ дляЯ Головна
Все в жизни прекрасно
Только в семье его нет🫥🫥🫥
Тоже свои примеры написала. Мужчины многие на себя ничего не жалеют, до абсурдного

Я Головна• 31 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
И на себя не жалеют и семье не отдаются. Большинство живет свободной жизнью. Есть конечно исключения, но мало.
Знову Я• 31 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
я думаю, що ви надто багато думаєте. Все просто - він гроші, я секс. Мої гроші мої гроші його наші.
Так он вам тоже секс или как?)
5cmhybyna• 31 мая 2023
Ответ дляЗнову Я
Так он вам тоже секс или как?)
Удалено администрацией...
Трусиковед• 31 мая 2023
В общем, в вопросе бюджета важно, чтобы мужчина не залез на голову. Потому что если женщины ещё способны какие-то поступки ценить, то у мужчин все только в вопросах границы. Доложила свои деньги - значит можно экономить на ней. Простила за что-то - значит можно вести себя как свинья
Даю справку• 31 мая 2023
Боже мій, про яку жесть в відносинах я тут зараз читаю ((((
Трусиковед• 31 мая 2023
Для меня самое паразительное, с чем я встречалась в жизни, было то, что мужчина упрёкал жену за то, что он всех содержит и ей от него нужны только деньги, хотя за быт платили пополам, даже она чуть больше, и денег он ей ни на что не давал, а на себя спускал много
Зашла на 5минут• 31 мая 2023
У меня в семье именно так, как Вы описали.
Твердая валюта• 31 мая 2023
Ответ дляТрусиковед
И рожают оба?
Я время декрета не считаю, конечно во время родов, декрета - женщина занята ребёнком, а мужчина - добытчик и помощник по дому
Джинци на Флісі• 31 мая 2023
Кто вам сказал что с подкаблучниками не интересно? И что это за штамп такой и кто его ставит?
У всех моих подруг счастливых в долгом браке мужчины подкаблучники. Не такие как высмеивают в пародии, а Умные, обеспеченные желанные мужчины, они любят свою семью, стараются, работают и балует своих жён и детей. Самоутверждаются и проявляют характер на работе, а дома во власти женщины. И это залог хорошего брака и счастливой жизни. Тп кто подсмеивался что подкаблучник давно в разводе. Мой муж делает в свободное время что я хочу, но он ещё другой жизнью живёт, та которая на работе, и там он директор, собственник, глава у которого в подчинении куча сотрудников.
Трусиковед• 31 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
А многие пополамщики готовы перестроится? Потом в декрете начинается жесть, когда женщина перестаёт зарабатывать и вносить в семью. Это любимая тема любого женского форума
Люблю ХОЛОСТЯКА• 31 мая 2023
’Бути красивою’ - це важка повсякденна праця, купа часу, грошей, зусиль, якщо не красуня від природи (а після 30 вже і природню красу треба весь час ’доглядати’ до ’товарного вигляду’). Плюс народження та виховання дітей, плюс обслуговування чоловіка в ліжку. Навіть якщо при цьому мінімізувати роботу по дому, то жінка вже винна дофіга. І все це цілком окуповує всі фінансові затрати чоловіка.

А от якщо жінці не виносять мозок з ’красою та доглянутістю’, не змушують народжувати, не вимагають сексу тоді, коли хочеться чоловіку, а не їй самій - от тоді вже можна говорити про рівність, роздільний бюджет та поділ побутових обов´язків.