GirlSuper• 31 мая 2023

Що можемо зробити ми ?

Aksinia 111• 31 мая 2023
Насколько я понимаю малоимущие смогут оформит субсидию . К чему этот срач ?

ultragringo• 31 мая 2023
Ответ дляAksinia 111
А с ЗП 15 тыс комуналку легко заплатить?А субсидия не положена.
kpss2017• 31 мая 2023
Ответ дляAksinia 111
Вы посмотрите, кого они малоимущим считают. Это уже не малоимущие, а нищие абсолютно.
автор GirlSuper • 31 мая 2023
Ответ дляultragringo
Какая субсидия
Люди
Родителям моим пенсионерам субсидия на всё зимой была 10-13 грн
5cmhybyna• 31 мая 2023
Удалено администрацией...
tolyu• 31 мая 2023
Будемо економити, хто не може платити. Як ібільшість країн світу
Еленнн• 31 мая 2023
Ответ дляultragringo
...’розслабляємся та отримуєм задоволення’. і не говоріть,що не попереджували.. - ’хуженебудет’!!!!

sunholder• 31 мая 2023
пенсіонери споживають мало, до того ж можуть отримати субсидію,
у кого газове опалення, теж небагато електренергії використовують
ну а ті, хто будував електробудинок, зхнайдуть гроші і на оплаення. на будинок же знайшли)
Павела• 31 мая 2023
Ответ дляtolyu
Якби комуналка була тільки одним з небагатьох пунктів, де потрібно економити, то ще пережили б. Але більшість українців економлять на продуктах, медицині, комуналці, навчанні... Відпочинок чи подорожі не доступні. Тому не думаю, що у на ситуація як у більшості країнах.
black-opium• 31 мая 2023
Автор , большинству всё ок , поэтому дальше будет только хуже , увы.
Кто везёт , на том и едет .
Павела• 31 мая 2023
Ответ дляsunholder
Є ще багатоквартирні будинки повністю на електроенергії. І це не завжди елітні жк.
Vitamina1407• 31 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
Херово коли є такі як ви’за любий кіпіш, крім голоду’, можна чудить що хочеться,все хавається.
автор GirlSuper • 31 мая 2023
Ответ дляVitamina1407
Вона не в собі
Облиште її 😃
tolyu• 31 мая 2023
Ответ дляПавела
У більшості країн економлять навіть не тільки через гроші, а через екологію як таку.
І вам це не сподобається, але культура споживання електроенергії у нас взагалі не сформована
Kristal2013• 31 мая 2023
Какие только ’правильные’ аргументы не прочитаешь любителей #боневтік.
чир• 31 мая 2023
Ответ дляtolyu
А на чем экономить-то?
podzem79• 31 мая 2023
Ответ дляtolyu
А наявність водонагрівача, щоб бути культурною людиною , це культурне споживання? Більшість країни не має централізованої горячої води.
black-opium• 31 мая 2023
Ответ дляVitamina1407
Это ж розовая пони , местный тролль
автор GirlSuper • 31 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Это ж розовая пони , местный тролль
Тьфуууу
как я её раньше не заблочила

tolyu• 31 мая 2023
Ответ дляpodzem79
Економне якщо не маєте можливості платити. Сполоснути посуду можна і холодною водою, і сподоснуьич самому не гарячою. Зимою не 24 градуси у будинку, а 18-19.
Alve• 31 мая 2023
Ответ дляAksinia 111
Если кто-то из трудоспособных в семье потерял работу, то вот х🥒й вам, а не субсидию.
Павела• 31 мая 2023
Ответ дляtolyu
Яка різниця? Факт залишається фактом, українці економлять через бідність і не тільки на комуналці, на всьому. А сита ’европа’ може і через екологію. Їм певно важко зрозуміти, що звичайній сім´ї по сезону дитину одягнути накладно. Думаєш купити дві футболки чи три. Це все образно, але думаю зрозуміло, що порівнювати нема що.
uul• 31 мая 2023
Ответ дляGirlSuper
Какая субсидия
Люди
У моих родителей 640 грн. субсидии сняли,так как пенсию повысили на 800 грн. Они считают, что из пенсии 11 тыс. грн. на двоих, коммуналка зимой 4тыс., это нормально,могут себе позволить.
golublexa3• 31 мая 2023
Теми кто добросовестно платит будут перекрываться задолженность тех кто не платит, все как всегда.
Alve• 31 мая 2023
Ответ дляtolyu
Что делать тем, кто уже споласкивался тёплой и в доме зимой было +16?
Уже каждый четвёртый за чертою бедности
Jave• 31 мая 2023
Ответ дляЕленнн
Чекаю на тей момент коли оголосять тариф на газ та дрова перед початком опалювального сезону от тоді точно ’поржем’
Стрекоза любви• 31 мая 2023
Зараз на 3-х чоловік споживаємо 200 кВт. По старому тарифу це близько 300 гривень. При новому буде 528. Майже в 2 рази більше. Але для нас це не надто критично. В загальному потрібно буде економити, подумати, як споживати менше.
автор GirlSuper • 31 мая 2023
Ответ дляJave
О нет
Шок был при Порошенко с 1 грн до 8 норм ?
Ещё подымать ? Куда ?
lus_so• 31 мая 2023
Поставити в своїх слабких мізках ’галочку’ і не голосувати за наступного ’мологодо красівого бізнесюка-шоумена’. Це і є, пані та панове, наочне ’причина - наслідок’. Хотіли повеселитись - маєте. Це ціна білбордів про ’кінець епохи бідності’, вам їх в кредит продали. Тож платимо за науку і не рипаємося.
чир• 31 мая 2023
Ответ дляgolublexa3
Ну и плюс куча льготников, за которых кто-то должен заплатить, а это явно не государство из доходов от процветания экономики.