неДоЖиру• 31 мая 2023
Електро масажер для ніг , чи ефективний?
Бачу багато реклами, але чи реально допомагає про набряках та важкості у ногах ? Хто користується, поділіться, будь ласка, відгуками.
Форточка• 31 мая 2023
Який саме ви маєте на увазі? Я хотіла чоловіку купити такий типу, як ванночка, туди ноги вставляються, по відгуках хороший, але до 44розміру ноги то я не взяла.
неДоЖиру
• 31 мая 2023
Ответ дляФорточка
Такого плану
Форточка• 31 мая 2023
Ответ длянеДоЖиру
Такого плану
Прикольно. Я такий і не бачила. Скиньте посилання, будь ласка. Але мені здається, що він просто вібрує. ні?
неДоЖиру
• 31 мая 2023
Ответ дляФорточка
Ось і я хочу дізнатися як він працює