Безпринципова• 31 мая 2023
питання до мерзлячок)
я страшенно мерзну. в юності в перукарні простудила голову, і з того часу не можу помити голову і кудись піти - тільки ввечері.
зараз поселились в житло, де градусів 18. вдень в мене руки, ноги, вуха - лід. сплю в шапці.
як помити голову) і коли)) в сні ж ще температура тіла опускається
Свисток ля-минор• 31 мая 2023
Щитовидку проверяйте. Это ненормально, чтоб ТАК зависеть от мытья головы.
Аннуитет• 31 мая 2023
Мийте вдень, дійсно феном підсушіть. В чому проблема?
Ну і волосся до поясниці не запускайте, раз вам так важко за ним доглядати.
ДлинноНожка• 31 мая 2023
А як це простудити голову? це що за хвороба? Ви не сушите феном? Займіться фізичними вправами/роботою, рукиноги зразу стануть теплі.
З вишневого садка• 31 мая 2023
Де це в вас таке житло?
В мене так само. В період коли батареї відключають і до реального потепління я голову не мию, з березня по травень. А кінцівки в мене завжди мерзлик, зараз ще в куртці ходжу.