Майже рік як у відносинах,але у зв´язку з його роботою він покинув країну виїхавши з сім´єю за кордон.Трохи спілкування тримається ще,говорить що любить мене,але жінку з дітьми кинути не може,бо дітям потрібні обоє батьків.Тому заради дітей сказав буде пробувати налагоджувати відносини з жінкою,хоча каже що до неї геть почуття вже пропали,але і кинути не може,а я для нього як запасний варіант,якщо вдруг з жінкою не вийде і вона його сама кине...Розумію що зараз всі будуть писати,що типу він вас просто ахав поки не було жінки і говорив все благала,але все ж чому є чоловіки які кохають іншу і розуміють,що вона та,що йому так не вистачало всі ці роки і що він хотів весь час таку,але наважиться піти типу через дітей не можуть...вірити цьому?
Поторописька• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Він розповідав,який сенс йому було мене в цьому обманювати?що б це змінило?
И вы до сих пор не поняли что он вам врал постоянно и продолжает врать?
Ну можете ещё лет пять подождать брехунца ... Это ж ваша жизнь
Швидкоруч• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Так і було,після нашого знайомства на жінку не вставав довгий час,розказував їй що в нього якісь проблеми,через те так)
Боже, всі гулящі баби , як сіамські,
близнюки. Навіть розповідають одне і те саме))) Знаєте, чого вас ахають, а до вас від дружин не ідуть? ) А навіщо? ви така нерозумна, що ковтнете все, що намеле ваш кобель.
Ответ дляОно само купилось
Це змінило ваше ставлення до нього: бідося, навіть увесь його організм опирається близькості із цією огидною бабою! Ходь сюди,я тебе пожалію і все знову буде функціонувати
Я сама бачила повідомлення які вона йому писала,за те що в них такі проблеми почалися в сексі.Чи то він на фотошопі підмалював скажете?
Поторописька• 31 мая 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Автор, Вы правда, существуете? Наивный пони из страны Сказок?
Таких полно... Чужой опыт никого не учит, всем интересно свою жизнь прос..ать
Сало не люблю• 31 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Она ждёт его развода, а не вывоза за границу и отдельного проживания и шифровок от его семьи
Я думаю, она ждёт от него хоть чего-то. Но нет ничего. Общение по телефону и то еле держится. Ну очень любит мужик, прям горит!
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
А что она писала?
Швидкоруч• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Ну звісно, він же сама порядність і чесність. Ото дружину тільки обдурює, вас ні ні, що ви)))) Вкурсі, що брехло і зрадник буде завжди брехлом і зрадником, любій жінці?
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Так к сейчас у него произошло исцеление с ней
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ответ дляШвидкоруч
Это точно, имею горький опыт. Только немного другая история, когда жена пришла и забрала его) он мне - я с семьёй остаюсь.... И ушел. А спустя два года она опять его искать у меня начала)
Поторописька• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Ну вы уже врите да не завирайтесь...
Сообщения любовницы пишут. Зачем жене писать мужу о проблемах в сексе если она ему и так сказать может? .
Жена мужу пишет : хлеб, молоко, сметана, картошка....
Швидкоруч• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Чого тільки в сварці я не писала чоловіку, а ввечері вже був палкий секс)))
Де ви беретеся такі зачаровані?))))
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Що ставлення його погіршилося до неї,і що член навіть перестав вставати на неї,щоб признавався з ким він їй зраджує.
А зачем он а ему писала? Она немая? Говорить с ним не могла?
Поторописька• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Зачем ей это писать?
почему дома не скажет когда член не встал?
Ответ дляПоторописька
Ну вы уже врите да не завирайтесь...
Вони в різних країнах були,тому і переписки в них були часті
Поторописька• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
А как тогда член мог встать если они не вместе?
Невидимка Майя• 31 мая 2023
Ответ дляПоторописька
Ну вы уже врите да не завирайтесь...
Да 100% и троль тут спалился
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Так откуда она знала,что у него не встаёт
Поторописька• 31 мая 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Особенно на нее, если она в другой стране....
Оно само купилось• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Да, отправлял со второго номера, даже проще,чем Фотошоп.
Запомните , такие вещи никто и никогда не обсуждается в переписке, вот просто никто ,без исключений
Швидкоруч• 31 мая 2023
Ответ дляПоторописька
Зачем ей это писать?
Та хай фантазує))) Ви колись бачили коханок, які думають інакше?) Вони всі мантру одну і ту саму гундосять:’ мій з дружиною не спить, на дружину не стоїть, живе бо хвора, діти малі, дружина руки накладе на себе’)).
Ці жінки, навіть не бачуть, що ради них не заморочуються мужики. Вони одну легенду вивчили, що з жінкою не сплять і всі кажуть одне і те саме. Хоть би щось новеньке вже вчили.
Поторописька• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Мабуть бо вони через кожні місяця 3-4 бачилися тиждень чи два
И логическая мысль не промелькнула? Никак?
Если не встал член целуе неделю или две то это обсуждают сразу, а не через месяц в переписке?
Ответ дляПоторописька
Так зразу це і обговорювалося,чи ви думаєте після обговорень зразу щось змінилося,звісно,якщо нічого не змінилося,час від часу вона йому виносила мозги через це
Швидкоруч• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Ой, а як же так , з такою крутою коханкою часто з дружиною переписувався? З гарною коханкою забувають про дружин, на яких не стоїть, і до них не їдуть жити)))
ЯНаПэПэ• 31 мая 2023
Пусть тоже у нас будет на государственном уровне наказание за измену, задрали эти изменщики
Поторописька• 01 июня 2023
Ответ дляЛияsweet
Хватит придумывать.
Швидкоруч• 01 июня 2023
Ответ дляЛияsweet
Дівчино, погуляли, поудовлітворяли чужого чоловіка і ідіть далі. А з ним жінка сама вже розбереться. Вам ясно сказали, він буде там. Мабудь ви така,’ цінна’ для нього, що він до дружини виїхав, на яку не стоїть. І дітей не приплітайте, не держать діти чоловіків.
Яжбоматуся• 01 июня 2023
Коханка мабуть цінна тим, що нема жодних забов´язань, легкість. Що він козел, вона і так знає, тож чекати благородства чи якихось гарних вчинків з його боку не буде.
Оно само купилось• 01 июня 2023
Ответ дляЛияsweet
Игорь,я снова хочу поговорить о том,почему 2 недели назад у тебя не встал член? Да, мы уже 200 раз всё обсудили, но я снова хочу об этом поговорить