Лияsweet• 31 мая 2023

Коханець любить,але ніяких дій не робить

Майже рік як у відносинах,але у зв´язку з його роботою він покинув країну виїхавши з сім´єю за кордон.Трохи спілкування тримається ще,говорить що любить мене,але жінку з дітьми кинути не може,бо дітям потрібні обоє батьків.Тому заради дітей сказав буде пробувати налагоджувати відносини з жінкою,хоча каже що до неї геть почуття вже пропали,але і кинути не може,а я для нього як запасний варіант,якщо вдруг з жінкою не вийде і вона його сама кине...Розумію що зараз всі будуть писати,що типу він вас просто ахав поки не було жінки і говорив все благала,але все ж чому є чоловіки які кохають іншу і розуміють,що вона та,що йому так не вистачало всі ці роки і що він хотів весь час таку,але наважиться піти типу через дітей не можуть...вірити цьому?
Цвірінь• 31 мая 2023
Ви просто хочете, щоб він Вас кохав і Він про це тільки каже. По факту - він любить тільки себе

Поторописька• 31 мая 2023
Не верить. Все и всегда так говорят.
ГЛЮкоза• 31 мая 2023
Він вам вже все як є сказав, а ви хочете з цього щось інше почутм
Поторописька• 31 мая 2023
Автор, вы же взрослая?
Не вы первая, не вы последняя.
И не вас одну он ’любит’, но жену не бросит и к жене ’ничего не чувствует’.
А если ближайшее время жена ещё одного родит? Или вы верите что он жену ахает и плачет? И что на жену не встаёт?
Шпондєр• 31 мая 2023
Никто вас не любит. Любит - в его понимании это тр…т.
Каркуша Клара• 31 мая 2023
Може, він вас і любить. Але розуміння любові в нього своє
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ой, автор. Какая старая сказка)
Давно без алко• 31 мая 2023
Та полюбить нарешті себе! Розкрийте вже очі, що ви йому не потрібні.
Оно само купилось• 31 мая 2023
Авторе, кохати-це робити так, щоб об´єкту кохання було добре. Якщо вам недобре, то річ не про кохання, а про маніпулювання словами

автор Лияsweet • 31 мая 2023
Ответ дляПоторописька
Автор, вы же взрослая?
Не вы первая, не вы последняя.
Так і було,після нашого знайомства на жінку не вставав довгий час,розказував їй що в нього якісь проблеми,через те так)
А я с Рио-де-Житомира!• 31 мая 2023
Конечно верьте.
Год потеряли, подарите ему ещё 4. У вас ведь жизнь и молодость бесконечная.
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Очень странно,что не вывез любимую женщину в безопасность
Поторописька• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
А как вы проверили что на жену не встаёт?
Поторописька• 31 мая 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Конечно верьте.
Паратруперсупер• 31 мая 2023
верьте, ничего в этом плохого не вижу.
верить в единорогов намного лучше, чем тр..ся с женатиками
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Вы этому верите?
Мушля з Криму• 31 мая 2023
Бред он вам рассказывает, сама из семьи ради детей, но там у каждого свои выгоды, как правило материальные, а ради детей можно и порознь жить, те же дети военных, вахтовиков, моряков видят отцов реже чем воскресных пап)
автор Лияsweet • 31 мая 2023
Ответ дляПоторописька
Він розповідав,який сенс йому було мене в цьому обманювати?що б це змінило?
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Он Вам это рассказывал? А сейчас он кого тр..т? Ну Вас рядом нет

Шпондєр• 31 мая 2023
Начните уважать себя. Уже противно от наших женщин. Ведутся на каких-то животных, мечты себе рисуют, сопли на кулак наматывают. Вам не противно, что он из письки в письку ныряет? Фу, представлю сколько там заразы. Нафиг бы мне это чмо нужно было.
Ворую вкусняшки• 31 мая 2023
Автор, Вы правда, существуете? Наивный пони из страны Сказок?
Оно само купилось• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Це на стільки тупа брехня, що просто дивно що є жінки, які у неї вірять
Шпондєр• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Так он это всем рассказывает, он не знал, что вы и без этого давать будете.
Оно само купилось• 31 мая 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну, теоретично,вона могла не схотіти нікуди виїжджати
КондуктЕр тролейбуса• 31 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Так она ждёт от него действий)
Сало не люблю• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
То він не їй розказував, то він вам розказував...
Оно само купилось• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Це змінило ваше ставлення до нього: бідося, навіть увесь його організм опирається близькості із цією огидною бабою! Ходь сюди,я тебе пожалію і все знову буде функціонувати
Ворую вкусняшки• 31 мая 2023
Ответ дляЛияsweet
Вакцениро Вона• 31 мая 2023
Автор, вы реальная?
Оно само купилось• 31 мая 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Так она ждёт от него действий)
Она ждёт его развода, а не вывоза за границу и отдельного проживания и шифровок от его семьи