Тётушка Лошадь• 01 июня 2023

Гей приворожив мого сина?!

Сину скоро виповниться 17 років. З 15 зустрічався із дівчиною, вони були гарною парою. Останнім часом в них почалися сварки після того, як він завів нового знайомого. І ось на днях його дівчина зустріла мене і сказала нібито вони більше не разом, і мій син займався інтимом зі своїм приятелем!!!!!! Більше того, не хоче відтоді відносин з нею, а весь час проводить разом зі знайомим, 24 на 7! Христом Богом молю подивіться, чи той гей приворожив мого сина!!!

Олексій 12.08.2006
Редисочка• 01 июня 2023

Кондуктор автобуса• 01 июня 2023
Где-то открылся портал с психами, вон их сколько на Советчицу налетело)))
Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ви жартуєте?) Як це можливо на картах побачити. У сина запитайте.
Без Баяна• 01 июня 2023
Ооо вечер переслал быть томным)))
автор Тётушка Лошадь • 01 июня 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Наразі не готова з ним про це говорити
Твердая валюта• 01 июня 2023
Гея зовут Юра ? Он у нас ещё и шаманит и колдует )))
Невісточка ж• 01 июня 2023
Опять эти гейские темы, извращенец поселился на советчице. То гей,то инцест

Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Наразі не готова з ним про це говорити
А з чужими людьми? Ви ж мати, то розмовляте з сином, а не нами. Нам все рівно який він у вас.
автор Тётушка Лошадь • 01 июня 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я вам сказала
Подівіться чи немає на ньому привороту!
Tammy21• 01 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ну так, всім же відомо, що геї та інцест, то приблизно одне й те саме. Ось жити з довбо@#₴ми роками, то норм, а спати з людиною своєх статі -- ні...
Пффф 100%• 01 июня 2023
То точно супутники Ілона Маска сьогодні літали? ))
Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ото ж над Київом летіли супутники Ілона Маска, мабудь на когось так вплинули))
Tammy21• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Я вам сказала
Подівіться чи немає на ньому привороту!
Я подивилася. Не має. Не відчепитися від дитини, буде. Не на дитині)
Начальник Анонимов• 01 июня 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
СИРЕЛИ• 01 июня 2023
а це що таке- Олексій 12.08.2006 забули стерти п1сля коп1ювання ?
Я_канеша_извиняюсь• 01 июня 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Коли?
автор Тётушка Лошадь • 01 июня 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
Дата народження
Щоб подивитися
Начальник Анонимов• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Я вам сказала
Подівіться чи немає на ньому привороту!
Юра, опять не спится?
Сиренькая• 01 июня 2023
как остановиться
какой приворот боже
жіночко ви живете в 21 столітті, де нормально однополі відносини, а ось привороти залишились у минулому давно
тому раджу змиритися, що ваш син не виправдав ваших очікуввань)

Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Я вам сказала
Подівіться чи немає на ньому привороту!
Немає, він просто любить чоловіків, і завжди любив. Хотів бути ’ правильним’, от дівчину і завів , але не получилось.
автор Тётушка Лошадь • 01 июня 2023
Ответ дляСиренькая
как остановиться
какой приворот боже
Для вас може і нормально, як на мене це бридота
Начальник Анонимов• 01 июня 2023
Ответ дляСиренькая
как остановиться
какой приворот боже
Это Юра опять балуется)
Сиренькая• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
раджу поки не пізно народити нового, з цим вже все зрозуміло
СИРЕЛИ• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Дата народження
Щоб подивитися
аааа... семен семенович я. зрозум1ла. вибачте.
Отжигающая• 01 июня 2023
От геюга паршивий
Сиренькая• 01 июня 2023
Ответ дляОтжигающая
От геюга паршивий
приворожил падла
Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Коли?
В 22:35 вже люди бачили. Подивіться, є відео вже. Це так прикольно , як паравоз літючій.
Сиренькая• 01 июня 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Это колдуны геи запустили
мадам Везувий• 01 июня 2023
Автор если у него были уже гейские наклонности то рано или поздно его потянет к муж.полу. ..как это не грустно...приворот тут не причём
Наблюдайте пока за его ’дружбой’...может девушка от обиды гадостей наговорила.
Сиренькая• 01 июня 2023
Это вы автор наверно еще не видели Ангелинку (Валеру) в тиктоке, вот там действительно беда