Тётушка Лошадь• 01 июня 2023
Гей приворожив мого сина?!
Сину скоро виповниться 17 років. З 15 зустрічався із дівчиною, вони були гарною парою. Останнім часом в них почалися сварки після того, як він завів нового знайомого. І ось на днях його дівчина зустріла мене і сказала нібито вони більше не разом, і мій син займався інтимом зі своїм приятелем!!!!!! Більше того, не хоче відтоді відносин з нею, а весь час проводить разом зі знайомим, 24 на 7! Христом Богом молю подивіться, чи той гей приворожив мого сина!!!
Олексій 12.08.2006
Кондуктор автобуса• 01 июня 2023
Где-то открылся портал с психами, вон их сколько на Советчицу налетело)))
Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ви жартуєте?) Як це можливо на картах побачити. У сина запитайте.
Тётушка Лошадь
• 01 июня 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Наразі не готова з ним про це говорити
Невісточка ж• 01 июня 2023
Опять эти гейские темы, извращенец поселился на советчице. То гей,то инцест
Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Наразі не готова з ним про це говорити
А з чужими людьми? Ви ж мати, то розмовляте з сином, а не нами. Нам все рівно який він у вас.
Тётушка Лошадь
• 01 июня 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я вам сказала
Подівіться чи немає на ньому привороту!
Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ото ж над Київом летіли супутники Ілона Маска, мабудь на когось так вплинули))
Начальник Анонимов• 01 июня 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я_канеша_извиняюсь• 01 июня 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Коли?
Тётушка Лошадь
• 01 июня 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
а це що таке- Олексій 12.08.2006 забули стерти п1сля коп1ювання ?
Дата народження
Щоб подивитися
Начальник Анонимов• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Я вам сказала
Подівіться чи немає на ньому привороту!
Юра, опять не спится?
Сиренькая• 01 июня 2023
как остановиться
какой приворот боже
жіночко ви живете в 21 столітті, де нормально однополі відносини, а ось привороти залишились у минулому давно
тому раджу змиритися, що ваш син не виправдав ваших очікуввань)
какой приворот боже
Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Я вам сказала
Подівіться чи немає на ньому привороту!
Немає, він просто любить чоловіків, і завжди любив. Хотів бути ’ правильним’, от дівчину і завів , але не получилось.
Тётушка Лошадь
• 01 июня 2023
Ответ дляСиренькая
как остановиться
какой приворот боже
Для вас може і нормально, як на мене це бридота
Начальник Анонимов• 01 июня 2023
Ответ дляСиренькая
как остановиться
какой приворот боже
Это Юра опять балуется)
Сиренькая• 01 июня 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
раджу поки не пізно народити нового, з цим вже все зрозуміло
Мядуза аля моргонер• 01 июня 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Коли?
В 22:35 вже люди бачили. Подивіться, є відео вже. Це так прикольно , як паравоз літючій.
Сиренькая• 01 июня 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Это колдуны геи запустили
мадам Везувий• 01 июня 2023
Автор если у него были уже гейские наклонности то рано или поздно его потянет к муж.полу. ..как это не грустно...приворот тут не причём
Наблюдайте пока за его ’дружбой’...может девушка от обиды гадостей наговорила.
Сиренькая• 01 июня 2023
Это вы автор наверно еще не видели Ангелинку (Валеру) в тиктоке, вот там действительно беда