Що буде, якщо дітьми не займатися?
Не змушувати вчитися на відмінно, не привчати до спорту, не вчити,як в побуті дотримуватися гігієни, не вчити готувати їжу, не не вбивати в голову різні потрфбнф зараз штуки на зразок смму і програмування?
Ну я тут часом писала, що навпаки, дитину треба розвивати, давати потрібні навички.
І що те, що нам, народженим ще у старі часи, вважаєть зайвим, в теперішні часи є потрібним. Зараз нова потрібність.
Але є такий тренд "мене не вчили, я потім сама навчилась"
Може, справді, їх нічому не вчити, самі навчаться?
Тема більше розважальна, звичайно, кожна дитина має право на освіту
Результат:
вже голосів:
17 (26.15%)
Так, самі навчаться
14 (21.54%)
Свій варіант
13 (20%)
Давайте більше тупих людей
13 (20%)
Мої діти будуть освіченими
8 (12.31%)
Якщо розумна дитина, то вчити
Spicy -02f0• 01 июня 2023
От окружения зависит, в общем.
Если он будет ходить в хорошую школу, вы и ваши родственники не маргиналов, то особой разницы не будет
Мене і сестру батьки нікуди самі не записували. Сказали, самі обирайте собі кружки. То ми самі записувались, куди хотіли. Я на танці : народні і балет))))) Сестра розумніша, пішла на теніс і фортепіано.
До гігієни звісно привчили. А в хаті так чисто було, що ми щоб по новій не прибирати, то тільки в своїх кімнатах все робили, що безлад робить)) Єдине тарілки самі мили після себе, бо мама не пускала гуляти, поки після себе не приберемо. За навчання теж не давили, ми вчились самі добре. Бо якось і стидно було вчитись погано)). Це рядянські часи були. Батьки взагалі, так зайняті роботою були, що ми завжди були самі. Я через весь город їздила сама у 2 класі на свої танці. Сестра теж.
Нас мама так воспитывала: мы делали, что хотели всегда, ни в чем не было запретов. Но был нюанс: за свои поступки отвечали сами)
Хочешь прогулять школу неделю - гуляй, но с учителями будешь сам разговаривать, она не брала трубку даже и не ходила на собрания)
Не хочешь убирать в комнате - не убирай, придут друзья в гости и скажут тебе, все что думают
Не хочешь мыть голову долго - не мой, люди на улице высмеют тебя и помоешь.
Не хочешь ехать на отдых с семьей - не уговаривают, а едут без тебя
prosto_aisha• 01 июня 2023
Навіщо змушувати вчитися на відмінно? Побуту навчаться самі коли буде потреба. Смм і програмування до цього має бути хист і бажання. Добре коли в дитини видно до чого хист і бажання то можна вкладати щ надією що це допоможе. А як немає цього? Тоді коли стане доросла навчитися можна.
Asteroidea• 01 июня 2023
Вважаю, що елементарні навички гігієни та порядку це актуально в будь-які часи. Стосовно спорту, скрипки та живопису, то це дуже індивідуально й розвивати треба як до цього є хист, бажання дитини. А віддавати на художню гімнастику дитину лише тому, що мама мріє - це дурня
Ответ дляМурнетка
Учили быть не уверенными в себе и думать, то что подумают другие?
Ответ дляAsteroidea
На якийсь спорт обов’язково треба віддавати
Лотерея буде в будь-якому разі - або пощастить, або ні) Зустрічала і таких, що ображені на батьків, що змушували вчитися, і таких, що вважали ніби нічого не досягли через те, що батьки не змушували вчитися.
Я з тих, кого не вчили, потім сама навчилася (навіть були додаткові, що я дуже хотіла, але батьки не погодились). Може, потім було б легше та ефективніше, але вже як сталося. Для дитини - хз, як краще. Просто намагаюсь тримати баланс. І сподіваюсь на краще)
Все зависит от ребенка. Меня не учили ничему. Жили в селе, нас трое мама одна и отец алкоголик. Имели три коровы, кучу свиней, двое лошадей и гектары огорода. Какой там мог быть контроль за уроками и за тем кто как помылся? Я в 15 лет не знала что такое эпиляция, за то умела траву косить и на лошади без седла галопом гонять. Кушать готовить и убираться естественно мы тоже умели с самого малого возраста. А уроки мы с сестрами всегда в школе на перемене старались делать. Хотя мама никогда почти не проверяла, две из нас школу закончили с медалями. Тем не менее, мама нас воспитала хорошо. Выросли нормальными людьми, замуж повыходили, выучились, на работы поустраивались.
Asteroidea• 01 июня 2023
Ответ дляgoodman81
Между воспитанием, приучению к быту и отличными оценками пропасть. Для детей восприятие родителей уже неактуально,так было всегда. Детям нужно дать базу и любить. Большинство и этого не могут
В початковій школі дитину треба навчити вчитися, дати розуміння що це основа, як фундамент для будинку. Вимагати все на відмінно не треба, але й не заохочувати лінь. Більшість дітей можуть легко засвоїти програму НУШ на достатньому рівні
Ответ дляЧувиха
Дітей треба направляти у потрібне русло
Як зрозуміти, яке русло потрібне?) Мій син теж ходить туди, що сам обрав. Крім англійської. Спорт був 4 роки, і тут різко він вже записався на гітару, і каже що йому вкрай це потрібно. 10 років. Потім йому стало потрібно малювати, але там діло не пішло. І художню покинів через пів року. Каже, що навчився)))
Color never seen before• 01 июня 2023
Взагалі так, чомусь навчаться самі, але результат буде непередбачуваний. Взагалі дуже часто плутають свободу у вихованні і увагу о бажань дитини з байдужістю. Одна справа не пхати дитину у музикалку якщо вона не хоче і разом шукати якісь цікаві теми а інше просто забити і сказати що ’виросте, сама зрозуміє’.
Mrs.Ochmonek• 01 июня 2023
Ответ дляМурнетка
Клас! Мудра мама
Ответ дляМурнетка
Вы можете жить в сраче и ходить вонять немытой головой ради самоуверенности, я не переубеждаю
Зачем? Как раз для самоуверенности я мою голову и ухаживаю за собой, а не для того что кто-то подумает. А вы можете подстраиваться под всех, делать то, что вам не хочется, потому что так принято обществом, а то «что люди скажут?»
Lena-Lena12• 01 июня 2023
Автор, буде лотерея. Все залежить від характеру, вдачі, природних даних людини. Комусь пощастить все опанувати самому, комусь ні. Тому, як батьки можуть, то повинні розвивати всі боки, давати вибір, привчати до побутових речей (без фанатизму, звісно), щоб дитина мала можливість знайти свій шлях у дорослому житті та в побуті подбати про себе. Пам‘ятаю, як в дитинстві я їздила у табір, я вміла сама і підстригти нігті, і перевдягтися, і помити волосся. А ост дівчинка зі мною у кімнаті була старша, 14 років, з вигляду - гарна, але не вміла ні прати за сотою, ні волосся мити й сушити, бо вдома все це за неї робили мама і бабуся. За кілька днів у таборі цей бруд та неохайність виплили… їй було соромно, мені здається. Тому мінімум у побуті за себе дбати - то просто необхідність.
Ответ дляLena-Lena12
Я з вами повністю хгідна.
Напевно, тій дівчинці і самій було соромно, коли вона бачила себе на фоні інших, розвиненіших дітей
І як це у 14 самій не помити волосся?..
Ответ дляColor never seen before
Ну от в музичну варто впихнутихоча б на рік, щоб у дорослому віці могла щось там підспівати, а не ганьбилася, що їй ведмідь на вухо
Color never seen before• 01 июня 2023
Ответ для40ка
Для этого не обязательно ходить в музыкалку. Слух или есть или его нет. Можно отдать на какой то факультатив типа хорового пения или вокала.
Uebersetzerin• 01 июня 2023
Ответ дляЧувиха
А если ребенок категорически против, то нужно заставить? Потому что по-вашему это обязательно