Бурундучиха• 01 июня 2023
Обязательно ли корректировать зрение ребенку.
На плановом осмотре обнаружили, что у ребенка дальнозоркость, глаза разные - +1 и +1,75. Прописали очки. Но ребенка ничего не беспокоит, все хорошо видит, муж вообще категорически против очков, типа глаза ещё формируются. Одевать очки или нет? Боюсь и присадить на коррекцию, и упустить боюсь. Как лучше?
Добрый Йиннот• 01 июня 2023
А консультація ще декількох лікарів - нє?
Чи здоров´я дитини менш важливе за цінну експертну думку чоловіка?
Сиреневая цапля• 01 июня 2023
Я тоже думала, что меня ничего не беспокоит, пока очки не стала носить. И не почувствовала разницу
Добрый Йиннот• 01 июня 2023
Ответ дляКицюююня
А муж у вас хто, що лікуєочі дитині?
Експерт-офтальмолог. Так, авторко?
Кицюююня• 01 июня 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Експерт-офтальмолог. Так, авторко?
Ну не сантехнік же їйбо
всегдаДаДа• 01 июня 2023
Я думаю, що треба дати рекламу, що ваш чоловік лікує по фото. Воду заряджати може? Був би бонус!
По суті: завжди (!) консультуйтеся у двох/трьох фахівців, зробіть аналізи, обстеження. З очима гірше, якщо крапаєте щось типу атропіна - його часто не можна. Тут доведеться приймати рішення, а за півроку йти до іншого фахівця на консультацію.
всегдаДаДа• 01 июня 2023
І якщо дитина мала, то ще й готуйтеся подряпані скельця окулярів міняти раз на два/три місці, бо в подряпаних нереально, а діти не дуже акуратні.
І якщо поставите дешеві лінзи, бо все-одно міняти, готуйтеся, що можуть бути головні болі у дитини, тому лінзи завжли мають бути якісні! У нас Карл Цейс, бляха. Раз в три місяці міняємо, бо жук наш умудряється їх подряпати все-одно.
ЛюбимаЯНЬ• 01 июня 2023
Обязательно корректируйте, амблиопия может развиться, а ее уже сложно чем-то вылечить. Да и зрение без коррекции может падать, тк идет сильная нагрузка на глаза.
Единорог_помог• 01 июня 2023
Обов´язково окуляри. Я свої перші одягла у 25 років і все виявилося таким красивим і виразним! А до цього теж думала, що добре бачу. Це тому, що порівняти нема з чим, кожен бачить так, як звик.
А лікарі взагалі кажуть, якби носила окуляри в дитинстві, то зараз уже не треба було б років до 40-45.
Найщасливіша• 01 июня 2023
Проконсультируйтесь у другого офтальмолога и желательно на хорошем оборудовании, а то моему в гос. поликлинике тоже очки приписывала врач.
Бурундучиха
• 01 июня 2023
Ответ дляКицюююня
А муж у вас хто, що лікуєочі дитині?
Он отец ребенка, имеет право на мнение.
Рогнеда Карповна• 01 июня 2023
Автор, дальнозоркость - это когда плохо видишь вблизи. Вы можете пока этого не замечать. Особенно, если ребенок пока не читает.
У меня, наоборот, близорукость. В детстве очень стеснялась носить очки, только из дома выходила, очки сразу в сумку. Итог: у меня амблиопия, коррекция очками/линзами помогает очень слабо. Даже права водительские не могу получить, не хватает остроты зрения (((
Проконсультируйтесь еще у одного специалиста. 1,75 - это уже многовато, нужны очки. При дальнозоркости средних и высоких степеней ребенок с напряжением фокусируется и на близких, и на дальних предметах. То есть нечетко видит и вблизи и вдали. Стараясь распознать близкие предметы, малыш напрягается. Сейчас ещё и школа добавится.
Б´ю байдики• 01 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
а какая у вас острота?
Закуйовджена життям• 01 июня 2023
Ми помітили в 3.6 шо в дитини око косить іноді, до того все ок було. До лікаря,а там +1 і +4 на іншому оці! Я ридала не могла прийняти як так дитина буде окуляри носити. А тільки вдягли, а вона й знімати не схотіла - зразу сказала шо та ккраще і це в 3.6! Виявляються вона так бачила до того все життя і думала шо так і мвє бути
Кицюююня• 01 июня 2023
Ответ дляБурундучиха
Он отец ребенка, имеет право на мнение.
Мнєніє то мнєніє, але яке відношення воно має до діагнозу лікування
Бурундучиха
• 01 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Очки одевать после консультации у одного врача не стоит, муж прав.
Ищите офтальмолога, в кабинете которого можно проходить аппаратное лечение.
Длительность курса разная, результаты всегда очень хорошие.
Что такое аппаратное лечение? Тут врач проверяла на электронике, капали расширяющие капли, опять проверяли.
Бурундучиха
• 02 июня 2023
Ответ дляsky-labs
Почитайте на сайте у Эксимер, например :)
Как выглядит аппарат для лечения есть картинка справа в тексте, они разные и за один прием ребенок занимается не на одном аппарате.
Спасибо
Добрый Йиннот• 02 июня 2023
Авторко, ще раз завітаю до вашої теми, бо до проблем дитячого здоров´я через недбальство батьків ставлюся агресивно.
Я вживаю слово ’недбальство’, так. І ось чому.
Зараз не часи радянщини чи 90-ті, коли людина не мала достатньо інформації та можливості обстежити дитину в різних закладах на сучасному обладнанні.
Тому думка про ’корисно-шкідливо’ має формуватися на фактах, а не стародавніх віруваннях чи аргументації типу ’П´ятиюрідна сестра бабусі друга мого колеги мала таку історію...’
Якщо поставити вашому чоловіку питання ’Чому?’ кілька разів, обов´язково з´ясується, що він керується якимись стереотипами, які нічого спільного з медициною не мають.
Будьте для своєї дитини розумними батьками, які спершу отримають інформацію та декілька консультацій, а вже потім прийматимуть рішення.