Обращеница• 01 июня 2023
Де безпечніше з дітьми літом?
Київ чи дача в Київській області? Що б ви вибрали?
Я така бойова• 01 июня 2023
Дачу, якщо в Києві квартира.
Тим більше, що на свіжому повітрі приємніше влітку проводити час
Престидижитатор• 01 июня 2023
Я обрала Закарпаття, якщо мова про безпечніше… щось останній місяць в Києві дорого нервам обійшовся….
Забрала і не сказала• 01 июня 2023
Автор де дача, якщо нема в/ч чи чогось типу такого, то дача однозначно.
Виннипуховна• 01 июня 2023
Дача. Ми особисто під Києвом. Тут хоч на вулицю вибігти можна. А в квартирі ні укриття поруч, да й поверх не нижні .
Забрала і не сказала• 01 июня 2023
У нас под Киевом много детей на улице, толпы. Одесское направление.
Екатерина27• 01 июня 2023
Если дача в районе Конча-Заспы, то на даче. А там где дача у меня, к сожалению опасно не менее чем в Киеве(
Гореотума• 01 июня 2023
Ответ дляПрестидижитатор
А где именно? Сняли что-то?
Обращеница
• 01 июня 2023
Ответ дляБува і таке
Європа
Щасливої вам дороги! Я написала тільки Київ чи дача.
Дана-Нирвана• 01 июня 2023
Ответ дляБува і таке
Європа
Вибачте, ви питання читали? Де там цей варіант, щось не розумію?
Бува і таке• 01 июня 2023
Ответ дляОбращеница
Однаково небезпечно
Престидижитатор• 01 июня 2023
Ответ дляГореотума
А где именно? Сняли что-то?
Так, зняли пів будиночку, іншу половину займають переселенці з луганської обл.
Все дуже просто, хатка і садочок, зате я вже тиждень висипаюся….‘бо задовбалася в коридорі ночувати((
Наполеон Бонапарт• 01 июня 2023
Залежить від напрямку дачі та від локації квартири в Києві.
Моя мама в Боярці живе, та частина що ближче до Віти Поштової та одеської траси. Над її ділянкою частенько літаки літають низько. Ну і ще є багато цікавого. І коли в Києві усі сплять спокійно, область прикриває столицю.
А є знайомі на Вишгородському напрямку. Теж то щось збивають і т д. І на житомирському напрямку.
Зрозумійте. В Києві вже падають залишки від залишків. Якщо це не балістика, то купу усього вже збили в області, що недобили летить в Київ і там його вже добивають.
Тому дивіться що у Вас поруч в Києві, який поверх, як стоїть будинок тощо.
Одна_на_всей_планете• 01 июня 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Мы выбрали Трускавец, ещё 1го мая уехали, сняли на 4 мес квартиру. От 10 тыс в мес можно снять нормальное жильё, это не так много за здоровье детей.
Цирк на дроті• 01 июня 2023
Думаю, однаково
Якщо то не одинока хата десь у лісі
Ми з області поїхали
Все збивають над нами
Якщо то не одинока хата десь у лісі
Ми з області поїхали
Все збивають над нами
Кукусик• 01 июня 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А работа?
Кукусик• 01 июня 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Думаю, однаково
Якщо то не одинока хата десь у лісі
Ми з області поїхали
Все збивають над нами
Якщо то не одинока хата десь у лісі
Ми з області поїхали
Все збивають над нами
Откуда именно выехали?
Тюрюнь_Тюнь• 01 июня 2023
Вивозити потрібно однозначно з Києва дітей ,це факт....останні події у Києві жахливі...
Гореотума• 01 июня 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Вот и я так хочу! Хотя бы на месяц. А где вы? Как нашли дом?
Цирк на дроті• 01 июня 2023
Ответ дляКукусик
Откуда именно выехали?
Я не буду писати локацію
Воно тут не треба
Хто поряд живе, знає і так все
Воно тут не треба
Хто поряд живе, знає і так все
ГейСюда• 01 июня 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ви думаєте під Києвом безпечніше? Абсолютно ні. Бо все намагаються збивати на підступах до міста. Не безпечніше, ще й гучніше точно. У нас квартира в Києві, дача під Києвом. Це літо не плануємо на дачі проводити. Принаймні не ночувати там.