Цідило правди• 01 июня 2023
Ви підписані на Олександру Шульгіну колишню учасницю Холостяка? Вона за росію?
Випускає окремі інтерв´ю російською та я дивилася інтерв´ ю, вона про Соломко казала, що та не така вже й погана, незважаючи на те що за русню, що якщо вона захоче виїхати в Штати то Шульгіна допоможе там їй оперитися і тд. Я була на неї підписана(