Джавеліна• 01 июня 2023

У кого є гамак? Вартий він 3-4 тисяч грн?

У нас є батут, не розбираємо навіть, все потім-потім. Є басейн на каркасі, але туди постійно прилітають ост, падають комахи, через 2 дні вода брудна.
А гамак як? Варте воно того?
Белочкой зови• 01 июня 2023
Купили в атб за 300 грн
Отлично.
Полёт нормальный, своих денег стоит.
За 4000 он мне должен россини подавать.
Соображалочка• 01 июня 2023
Бассейн накрывали в том году простыней на ночь, ну и когда не купались - вода дольше чиста юя и никто не плавает, в смысле насекомые
Куплю орехи• 01 июня 2023
Гамак норм. Можно до 1000 купить. В сравнении лучше мягкий без поперечных планок и шириной не меньше 1.5 м
Планшетница• 01 июня 2023
Гамак до 700 грн. Гарні. А от стійка для нього дорога.
Мозговая пилочка• 01 июня 2023
В мене є басейн каркасний , з першого ж літа купили спеціальну накривку на нього і нічого не падає , є спеціальний хлор для води басейнів щоб вона не зеленіла , і все пучком 🤞
Гамак теж є, організували собі і дитині дозвілля біля дому по максимуму , нам в кайф .