Борець за гаманець• 01 июня 2023

А есть какие-то способы отменить повышение тарифов?

Может петицию где-то подписать или другие способы.
Чарівна патика• 01 июня 2023
Ответ дляГостра на язик
Є докази що вони друзі русні чи методичкою не передбачено?
Вам вище скинули, милуйтеся.
Чаюри• 01 июня 2023
Ответ дляtarveldy
Я не качка, але кря-кря
Краще і не скажеш. Порохоботи дуже смішні.
Гостра на язик• 01 июня 2023
Ответ дляЧарівна патика
Вам вище скинули, милуйтеся.
Так це фото бачив вже весь інтернет. І шо воно доводить? І скільки йому років? Років 25? Що Смєшко будучи чиновником в Україні у складі делегації зустрічався років 20-25 тому з Путіним? І шо? Бернс особисто зустрічався з Зеленським більше року тому? А ще Зеленський Щ Жрмаком зустрічались з Патрушевим в Омані у 2020 році. Звідти фоточок немає? Оце дійсно цікаво. То є докази що Смєшко - агент ФСБ?
Гостра на язик• 01 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Мені смішні зелеботи, які справді думають, що ті хто критикують владу - виключно порохоботи чи агенти Кремля. :))
Сунуся в чужі справи• 01 июня 2023
Ответ дляСарафанное радио
Мене все влаштовує і моїх знайомих.
Завжди знайдуться ті, кого влаштує підвищення тарифів. Хто біля тієї кормушки, то чим більше злиднів, то більше банкет мають упирі.
Чаюри• 01 июня 2023
Ответ дляГостра на язик
Критикувати - це непогано, так а натомість що Ви пропонуєте? Совітського гебешника?
Гостра на язик• 01 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Хто такий совітський гбшник?
Чаюри• 01 июня 2023
Ответ дляГостра на язик
Хто такий совітський гбшник?
Страшко Ваш.
Гостра на язик• 01 июня 2023
Ответ дляЧаюри
Страшко Ваш.
А чого він мій? Я не його фанат. Але набридли подоляцькі методички зеленої секти по оббріхуванню будь-кого, хто не угодний цій владі. І які докази шо він гбшник?
Гостра на язик• 01 июня 2023
Ответ дляМайская киска
Підкажіть будьласочка, башка своя вже не розуміє, а за кого потрібно буде галочку ставити?
Про це поки рано говорити. Ви самі прекрасно розумієте. Зараз основне - перемога. Але як сказала одна велика людина: ,,Якщо ти не можеш забезпечити безпеку своєі країни, все інше немає сенсу,,.
Мюллерная• 01 июня 2023
Підписаний Мінфіном та Кабміном меморандум із МВФ передбачає майже 2-х кратне підвищення тарифів.
Щоб не допустити цього, потрібно підписати петицію на сайті Президента щодо мораторію на підвищення тарифів на газ та комунальні послуги!
https://petition.president.gov.ua/petition/192554?...
Вам дуже потрібно підписати цю петицію!
автор Борець за гаманець • 02 июня 2023
Ответ дляМюллерная
Вам дуже потрібно підписати цю петицію!
Дякую!