Допоможіть знайти• 02 июня 2023

Укр мова хто може допомогти в простому завданні

Або 2 або останнє на мою думку
Як зрозуміти що вірне?
Жена аллигатора• 02 июня 2023
Правильно, друге.

Все буде Україна• 02 июня 2023
друге
А_я_ЛОЖУ!• 02 июня 2023
Ніколи не збрешу• 02 июня 2023
Перше речення ’дика рожа’ . И остальные по смыслу не отстают. За что это нашим детям? И самое главное, где и как это пригодится в жизни
Все буде Україна• 02 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
а что не так? училась в укр.школе 35 лет назад и тогда было дика рожа.
Творю чудеса• 02 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Я сама завжди в шоці з того що вони дають на такі вправи …
Правильно , 2
oboeva• 02 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
тем ,кто не знает русский ,звучит нормально,по теме второй вариант конечно
Жена аллигатора• 02 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Не демонструйте свою тупість.
Ніколи не збрешу• 02 июня 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Не демонструйте свою тупість.
А в чем тупость, объясните пожалуйста. ’Дика рожа’, ’Зелена трава палає зеленим вогнем’ и т.д. Масло масляное. Трудночитабельные предложения и фразы, которые не очень красиво звучат

Жена аллигатора• 02 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
То для рускоязичних не красиво звучить і тяжко читається, для носіїв мови звичайні фрази. Тупість не розуміти цього.
Ніколи не збрешу• 02 июня 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Я однаково володію обома мовами, і незалежно від цього ці фрази нечитабельні. Але це зрозуміє лише той, хто раніше багато читав різну літературу, і класиків в тому числі. Тоді є можливість порівняти
Жена аллигатора• 02 июня 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Воно й видно))