Лікар порадив Дерива та Скінорен.
Читаю по інструкції, ніби і те, і те треба.
Хотілося б ще послухати відгуки тих, хто користувався.
Алгонавт• 02 июня 2023
Бензоіл пероксид точково (в аптеці продається під назвою угресол )
А далі догляд , який включає кислоти - азелаінова та саліцилова. Гарне зволоження, очищення та спф .
Да, я блондинка!• 02 июня 2023
Ответ дляАйболитная
Дерива вообще не помог
А ви використовували стільки, скільки призначив лікар? Чи помазали тиждень-два і закинули
Да, я блондинка!• 02 июня 2023
Автор, може вам лікаря змінити? Повинний бути догляд +ліки. І засіб, який потрібен саме при вашій проблемі, а не або або.. Вугрова хворобо то лікування до стану ремісії і не за місяць- два навіть
Редиска Я• 02 июня 2023
Моя дочь пользуется Дуак гелем,очень хороший результат за 1.5 месяца.Между тем что есть и что было очень большая разница.Только нужно подобрать хорошее увлажнение и берите сразу гель для умывания для атопиков.Кожа очень сохнет,причём шелушения появляются в самых неожиданных местах,там где гелем вообще не мажешь.
Айболитная• 02 июня 2023
Ответ дляДа, я блондинка!
Тюбик использовала. Ничего вообще. Потом решила еще один взять. Мажу каждый день, но бесполезно
Не гавкаю- но охраняю• 02 июня 2023
Скинорен, Зеркалин .из уходовой косметики renew для проблемной кожи
Зараз все скажу• 02 июня 2023
Це погане призначення.
Бензоїл пероксид, на ніч, після нього зволожуючий крем.
На айхерб є патчі із саліциловою кислотою Stridex, вони аналогічні патчам Обаджі. Не містять спирту.
Нормальне вмивання, в мене від Christina,брала раніше Віші Нормадерм митись - більш менш допомагає.
Найбільше допоміг - НІАЦИНАМІД, це просто мастхев. Плюс харчування. Плюс багато води. Плюс вітаміни всередину. Плюс рушник тільки для обличчя, а ще краще паперові рушники. Плюс наволочку змінювати дуже дуже часто.
ИграйМойГормон• 02 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Це погане призначення.
какой ниацинамид берете? ординари?
Зараз все скажу• 02 июня 2023
Ответ дляИграйМойГормон
какой ниацинамид берете? ординари?
Да, я вже на себе вилила чотири великих банки десь😂Зробила перерву. Комедонів немає від слова взагалі вже, була біда. Зволожуючий крем теж Ордінарі, він без парфумів і купи всього непотрібного - зволожує прекрасно.
ИграйМойГормон• 02 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу
В прошлом году плюнула - пропила Акнетин, все преобразилось на лице, поры затянулись, это была магия.
Но вот этот месяц смотрю - начинают возвращаться высыпания, кожа снова жирная(( и голова. Как это все заколебало, под 40 лет, уже нужно думать в сторону ботокса и тп, а тут прыщи никак не вылечишь
Зараз все скажу• 02 июня 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Ніацинамід в перші 4-6 тижнів може викликати сильніше акне, потім все прийде в норму. Він не зашкодить, якщо використовувати довго це вітамін плюс цинк.
ИграйМойГормон• 02 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Я все понимаю, имею в виду, что от него эффект, пока пользуешься