Нехай щастить• 02 июня 2023

Тижневий тур у Ворохту, потрібна порада

Перший раз їду на захід, чула що клімат відрізняється від центр Укр.
Яку погоду очікувати в червні?
І найголовніше, що брати з одягу крім спорт костюму, кросівок, джинсів, футболок? Кепку.. Що ще? Тур буде активний.
Прилипало• 02 июня 2023
ветровку и обувь непромокаемую.

Дарина-Aha• 02 июня 2023
Обязательно берите теплые вещи,мы были в году там в июле, было то холодно, то жарко, погода реально менялась в день по несколько раз! И не забудьте плащ-дождевик взять,там дожди частенько, может быть так прошел дождь, потом жара и солнце, потом опять дождь, это ж горы! У нас фотки за день, то мы в куртке, то в плаще, то в футболке и очках)))
іронічна антитеза• 02 июня 2023
Не так там і відрізняється клімат. Кожного вечора там вечірки з піснями танцями. Я брала ще щось гарне на вечір. Але треба ж знати чи ви сама їдете і бажаєте нових знайомств, чи з родиною і ви спати після вечері
Бабка-байкерша• 02 июня 2023
Сапоги резиновые обязательно. Или калоши. Сапоги лучше, от змей спасают.
Дадосвидания• 02 июня 2023
Ми були у Ворохті теж на початку червня, коли приїхали було тепло, але не спекотно, на наступний день пішов дрібний дощ, потім знову сонце, потім дощ, тобто погода мінлива, часті дощі, волого, сиро.
Дадосвидания• 02 июня 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Які вечірки і танці, там скучновато, як в селі, ну є в центрі кафе, але вони працюють до 21:00.
Дарина-Aha• 02 июня 2023
Если тур Ворохта-365 то там сапоги резиновые на прокат брать можно

irinka_kyiv• 02 июня 2023
Ответ дляДадосвидания
То в самому готелі
Дадосвидания• 02 июня 2023
Ответ дляirinka_kyiv
То в самому готелі
А в готелі так, є таке.
Пирожкиня• 02 июня 2023
Резиновики, дождевик, флиску/жилет, наличку
Карпатський грибар• 02 июня 2023
Погода:
https://www.gismeteo.ua/ua/weather-vorokhta-11858/...
іронічна антитеза• 02 июня 2023
Ответ дляДадосвидания
Якщо автор в Ворохта 365, то в село ходити не треба, все буде в середині готелю. А судячи з опису вона туди
автор Нехай щастить • 02 июня 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Туди-туди)) Всім дякую