AnnaOst• 02 июня 2023

Вартість окулярів для зору в Німеччині

Може хтось замовляв і може зорієнтувати по цінам. У мене сильна близорукість, на скільки сильна не знаю, але ті окуляри в яких приїхала з дому вже не рятують.
Скільки приблизно будуть коштувати не пластикові лінзи?
І Fielmann тут це дорога/не дорога оптика? В Україні у них окуляри замовляла
Tammy21• 02 июня 2023
У вас страховка є? Вони там нібито якусь частину компенсують.
Декілька пар, від 300 з хвостиком до трошки більше 1т.

автор AnnaOst • 02 июня 2023
Ответ дляTammy21
Страховка є, але якщо треба рецепт від офтальмолога, то мені простіше буде самій заплатити ніж до офтальмолога потрапити
nata.ant• 02 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Залежить який у вас мінус,або плюс я в Польщі одні лінзи купляла,вставляла в свою оправу,але в мене 6,5 то заплатила 1000 злотих
Tammy21• 02 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Розумію вас, ми теж не ходили, бо тоді стільки справ було, що мене вже тіпало від термінів, фізично не могла себе змусити кудись записуватися, а потім ще і чекати.
Parasolechcka• 02 июня 2023
Семицветка• 02 июня 2023
Ответ дляAnnaOst
Очки страховка не покрывает. Самые дешёвые стекла стоят 100 евро, но они толстые, самые дорогие видела, кажется, 300 евро. Самая дешёвая оправа в оптике стоит 10 евро, есть бесплатные оправы. Мои очки обошлись мне в 200 евро, брала оправу за 50 и линзы за 150. У подруги очки за 250 евро. Оправа 50 и 200 линзы. Лучше заказывать очки в Апполо, не в Фельмана. Это я говорю как человек, побывавший на подборе очков в обеих оптиках.
автор AnnaOst • 02 июня 2023
Ответ дляСемицветка
Дякую