Сунуся в чужі справи• 02 июня 2023

Як підняти самооцінку?

Давно на себе забила.
Зараз починаю усвідомлювати, що і ставлення оточууючих теж відповідне.
Прийшов час підняти самооцінку.

Порадьте як?
Мені завжди для себе все шкода.
Собі зайву сукну не куплю при наявності заощаджень.
Комусь - останню сорочку віддам.

Як полюбити себе?
Вся в кредитах• 02 июня 2023
Почніть купляти сукні))) і робити все що хотіли.

Потужна махіна• 02 июня 2023
А в чем себя не устраиваете?
автор Сунуся в чужі справи • 02 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
найжахливіше те, що я вже нічого не хочу(
не бачу сукню, яку хотілось би купити
Косметику чи спектакль в театрі.
Не цікаво для себе нічого(
Та_шо_ж_таке• 02 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
Ну вот у меня есть платья. И толку? Я их не ношу
Кавуся• 02 июня 2023
Любов до себе не в сукні заключається, чи в інших покупках. Любов до себе, це в першу чергу, внутрішнє розуміння себе самої та організація свого особистого комфорту.
Ответ дляПотужна махіна
А в чем себя не устраиваете?
кинула палити - дуже набрала вагу
давно треба зайнятись зайвим волоссям на тілі. Шкода грошей на салон, на домашній фотоепілятор
Взагалі не цікаво за собою доглядати
сумки - головне, щоб дешевше
фарба для волосся - тільки по акції

але головне, в чому себе влаштовую - на мені всі їздять

вибачте за сумбур
накипіло, не знаю, з чого почати
Люблю джаз• 02 июня 2023
Начните с аффирмаций соответствующих. Книг на эту тему много есть, может тоже зайдёт вам. Надо вооружиться теорией, а потом методично ежедневно работать со своим сознанием.
Дуболом• 02 июня 2023
купуйте сукню через силу, спочатку буде незвично, потім звикнете, прийміть те, що всіх ви не врятуєте/не допоможете
Попадалочка• 02 июня 2023
Избавьтесь от эмпатии. Здоровый эгоизм и пофигизм это основа

Ответ дляКавуся
я себе не знаю і не розумію
чи я така хороша для всіх насправді? чи просто зручна?
чи я весела хохотуля, чи хочеться всім правду в очі казати різко?

про органазацію простору мовчу.
За останні роки дуже багато хламу накопичилось.
І мені воно не заважає. Немає бажання очистити простір навколо себе(
Глубоководная селедка• 02 июня 2023
Мені самооцінку підняв спорт, а саме силові тренування. Прям гордість за себе, що прийшла на тренування, взяла більшу вагу, що м’язи почали виднітися , хоча ще є над чим працювати, але самооцінку здорово підняло
Ответ дляЛюблю джаз
порадите якусь?
для мене ця тема нова, не знаю, з чого почати
4есотка• 02 июня 2023
Спочатку послухайте якісь відео про психологію самооцінки, навіть лабковського послухайте про жіночу самооцінку.
Подивіться якісь відео розбір депресії та підняття себе з того де ви саме.
Не обов’язково купувати одяг. Це марна трата грошей на даний час. Краще візьміться за харчування та власне ментальне здоровья.
Почніть себе любити, не жаліти а саме любити.
Fashion_besties• 02 июня 2023
Мутно все как-то, у Вас не похоже что есть понимание самой себя.
Похоже на описание апатии или даже депрессии. При этом запрос «как считать себя королевишной». С чего бы вдруг?
Если вы ползаете по дну, выбирайтесь оттуда, самочувствие подтянется.
Это как спросить: у меня инфекция и я больна, дайте мне таблеток от температуры. Врач скажет, что до 38 нельзя сбивать чтобы организм имел возможность бороться. А Вы «та давайте пропустим ту борьбу, хочу сразу же запобедить и стать здоровой силой мысли».
Ну внушите себе что вы самая-самая и сурердостойная всего и опускаетесь в своих иллюзиях ниже линии дна
Ответ дляДуболом
якщо куплю чере силу - просто буде лежати, толку нуль

а от з прийняттям проблеми - согодні розумію, завтра роблю як позавчора знову(
Ответ дляПопадалочка
ЯК???
Вся в кредитах• 02 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
То носіть.
Вся в кредитах• 02 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
не бачу сукню, яку хотілось би купити
Косметику чи спектакль в театрі.
Не цікаво для себе нічого(
Тоді шукайте що цікаво. Сидіть пишіть список чого хочете. Це іноді не на 5 хвилин робота, іноді навіть не на тиждень... у всіх свій темп пізнати себе.
Ответ дляГлубоководная селедка
мені шкода на себе грошей
просто спортзал не варіант, треба займатись з тренером
а ці кошти я зараз на лікування 85річної бабусі витрачаю.
Їй треба, мені - не обов’язково.
Я у себе не на першому місці.

Змушувати себе не вмію, не виходить(

Та_шо_ж_таке• 02 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
То носіть.
Мне в них неудобно. Да и обуви, подходящей под платья, у меня давно уже нет, а подобрать сложно
4есотка• 02 июня 2023
Те що зможете змінити змінюйте, те ще не можливо залиште, потім зрозумієте.
Далі краще поспілкуватися з людиною яка зможе Вас мотивувати. Ви одна не справляєтеся зі своїй лінивісттю.
Ви, як на мене здається ленива пані.
Але якщо Ви вже дали запит на кідстафіі то ще не все потєряно!
Вам потрібно волшебний пєндель. Шукайте його в хороших людях. Але спочатку подумайте що саме більше для Вас головне та з цього і починайте.
Україна наше все• 02 июня 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Гарна порада і не обов´язково одразу спорт, самодисципліна допоможе, наприклад поставити ціль( не їсти після шостої) досягнути, і почне з´являтися самоцінність
Вся в кредитах• 02 июня 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Тоді продайте. Або купіть взуття і носіть. Чи ви шукаєте відмазки щоб понити?
Попадалочка• 02 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
ЯК???
Ну для начала не погружаетесь в чужие проблемы, не проживайте их. Это не ваше дело, думайте только о своих делах. И пофиг, что обидятся, если не поможете.
Я пані прохана...• 02 июня 2023
А у вас есть мужчина? Дети?
Ответ для4есотка
до речі, і пробувала слухати, і навіть ходила.
в теорії наче навіть розумію, а от до практики не доходить.

я не знала любовь батька. Мене не ростили квіточкою, тому я не знаю, що таке любити себе, піклуватись.
Навіть по роботі помітно - колеги не особливо напрягаються, дорожать своїм часом, люблять себе.
Я ж - все стараюсь для клієнта зробити по максимуму.
Вийду після роботи пізніше всіх - ну і нічого...
Вся в кредитах• 02 июня 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Досягнення (будь-які) завжди піднімають самооцінку! Ви молодчина, респект
Ответ дляFashion_besties
апатія чи депресія, тобто цей стан вже давно.
Навіть не знаю, як з нього вийти
Колишня муза• 02 июня 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
не бачу сукню, яку хотілось би купити
Косметику чи спектакль в театрі.
Не цікаво для себе нічого(
начните ходить в театр
возвыситесь однозначно
увлекитесь искусством, чтением
и всем об этом рассказывайте
Та_шо_ж_таке• 02 июня 2023
Ответ дляВся в кредитах
Я не ищу отмазки. У меня 42 размер ноги, да еще и не всякая обувь этого размера мне подходит. Покупать через инет не умею, а ходить по магазинам стало неохота. Потому и сложно подобрать обувь