03 июня 2023

А як таке може бути? Здорожчення парфюму на Мейкапі

Замовляла Escada Especially Escada у 2016 році (скрін) за 606 грн. Потім через років 3 знову їх замовляла, були вони близько 1000 грн, точно не пам’ятаю. А зараз дивлюсь - 3000 грн (скрін).

Я все розумію, 6 років пройшло, інфляція. Але якщо порівняти з останньою покупкою за близько 1000 грн, то здорожчання у 3 рази. Це нормально взагалі? Ваші парфуми теж х3 зараз стали?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 101
70 (69.31%) Так, все здорожчало у 3 рази
31 (30.69%) Ні, це щось не те
Бараболька 03 июня 2023
Ответ дляКвітка папороті
Ок, покупала тушь мейбелин скай хай в конце зимы за 250. Сейчас 400.. курс тот же банковский, в обменках даже снизился.
Где логика?

Тут, в наличии. Не ЕС.
То мог быть остаток на складах, закупленный по старым ценам
В Сильпо до сих пор продают икру развесную из остатков довоенных
Рву и мечу 03 июня 2023
Раньше просто паль мейк ап продавал, а сейчас старается оригинал видимо
Бавовнятий Пупс 03 июня 2023
За эскаду слишком дохрена
Планшетница 03 июня 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Тема- троллинг, чтобы поднас**ть Мейкапу?
По вашей ссылке 30 мл стоит 1430 грн, а 50 мл 1640 грн.
Мэйкап - гавношарага с подделками.
Ему уже ничего не поможет и без темы автора
2 3
ХикориДикори 03 июня 2023
У себя в заказах нашла только Versace Versence, покупка от 25.11.2019. Разница в 2 раза.
Но с пометкой из Европы почему-то еще на 500 грн дороже от нашей украинской цены сейчас стоит. Раньше варианты из Европы были всегда чуть дешевле тех, что есть у нас на складе (с доставкой чуть дороже получалочь). Интересно, это у них тоже так подрожало, или это наши распродают еще старющие запасы.
Коко Шанель 03 июня 2023
Ответ дляБараболька
То мог быть остаток на складах, закупленный по старым ценам
В Сильпо до сих пор продают икру развесную из остатков довоенных
Они ее морозят? Иначе, как она не протухла?
Курочка 03 июня 2023
А кто-то может объяснить почему товар из наличия гораздо дороже чем с доставкой из ес?
Love_Love_Love_ 03 июня 2023
А я бампер купувала, був 19 тисяч, за два дні подзвонили що подорожчав на 2 тисячі
Квітка папороті 03 июня 2023
Ответ дляБараболька
То мог быть остаток на складах, закупленный по старым ценам
В Сильпо до сих пор продают икру развесную из остатков довоенных
В каком именно Сильпо?
ШанельКуКу 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
До чого тут із пальця??? Я ніколи товари з доставкою з ЄС не обираю, завжди беру з наявності, тому на ті позиції і уваги не звернула. Таке щось - вєздє врагі, ага
А дарма. Парфумерію на мейкапі вигідно замовляти з ЄС. Набагато дешевше. А доставка 30 грн
АнтиТроль 03 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Мій внутрішній єврей завжди наполягає на більшому обʼємі за подібні ж гроші. Я б брала піввідерка - 50 мл🥰
+100
На днях на нотіно замовила аромат, який ніколи не чула. Елізабер арден білий чай мандарин
30 мл було 640 , 50 820, а 100 мл 1080.
Ви скажіть от, хотіла для знайомства, замовила 30, оформила. Потім перерахувала вартість за 1 мл у всіх трьох варіантах і відмінила замовлення, зробила нове на 100.
Зараз сиджу і думаю, як не підійде, ну от нафіга тисячу викинула і бутильок стоятиме. Жадібність.
Я наношу економно, вистачає надовго, парфумів десяток ну от чому не взяти 30 було
Зубная фея 03 июня 2023
Ответ дляАнтиТроль
+100
На днях на нотіно замовила аромат, який ніколи не чула. Елізабер арден білий чай мандарин
30 мл було 640 , 50 820, а 100 мл 1080.
Ви скажіть от, хотіла для знайомства, замовила 30, оформила. Потім перерахувала вартість за 1 мл у всіх трьох варіантах і відмінила замовлення, зробила нове на 100.
Зараз сиджу і думаю, як не підійде, ну от нафіга тисячу викинула і бутильок стоятиме. Жадібність.
Я наношу економно, вистачає надовго, парфумів десяток ну от чому не взяти 30 було
Розпивайте😜
У мене були часи і 100 флаконів стояло
Зараз десь 50-60
Розпиваю ті, що не надто до душі
В курсі діла 03 июня 2023
Ответ дляАнтиТроль
+100
На днях на нотіно замовила аромат, який ніколи не чула. Елізабер арден білий чай мандарин
30 мл було 640 , 50 820, а 100 мл 1080.
Ви скажіть от, хотіла для знайомства, замовила 30, оформила. Потім перерахувала вартість за 1 мл у всіх трьох варіантах і відмінила замовлення, зробила нове на 100.
Зараз сиджу і думаю, як не підійде, ну от нафіга тисячу викинула і бутильок стоятиме. Жадібність.
Я наношу економно, вистачає надовго, парфумів десяток ну от чому не взяти 30 було
Я в таких случаях ’распиваю’ на кремчике. Дохода не приносит, но чего добру пропадать?
Бараболька 03 июня 2023
Ответ дляКвітка папороті
В каком именно Сильпо?
Во всех, где есть развесная
АнтиТроль 03 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Розпивайте😜
У мене були часи і 100 флаконів стояло
Зараз десь 50-60
Розпиваю ті, що не надто до душі
Ви знаєте, пішла зараз на нотіно. Є цей аромат 50 мл за 580. Пошекоджена упаковка. Але мій вже спакували та відправили. От цю подшкоджену б взяла. І ціна ха мл класна, і 50 це не 100. Розпивати не візьмусь. Ну, це недорогий аромат, не стійка марка, це атомайзери, мірники купувати, доводити, що оригінал флакони. Я не дружу з фото. Парфуми на мейкапі не беру принципово, як і в єві. Лише нотіно, раніше брокард перед новим роком по хорошим цінам. Нюанси оригінала, підробок знаю поверхньо, як відрізняти. Точно не варто воно того
Зубная фея 03 июня 2023
Ответ дляАнтиТроль
Ви знаєте, пішла зараз на нотіно. Є цей аромат 50 мл за 580. Пошекоджена упаковка. Але мій вже спакували та відправили. От цю подшкоджену б взяла. І ціна ха мл класна, і 50 це не 100. Розпивати не візьмусь. Ну, це недорогий аромат, не стійка марка, це атомайзери, мірники купувати, доводити, що оригінал флакони. Я не дружу з фото. Парфуми на мейкапі не беру принципово, як і в єві. Лише нотіно, раніше брокард перед новим роком по хорошим цінам. Нюанси оригінала, підробок знаю поверхньо, як відрізняти. Точно не варто воно того
А я добре знаю нюанси по люксу і деякій ніші.
Беру найбільше на нотіно, мейкап - на другому місці, Єва - епізодично. Негараздів з підробками особисто в мене з цими магазинами не траплялось.
Капитанша 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Не пам’ятаю в 2019-2020 роках м’яса по 80. Воно останні роки було близько 100 грн, зараз вже так - 180-200. Але ж не в 3 рази.
а я пам,ятаю. 75 грн 21 рік. а зараз 185.

Телятина- 80- зараз 218. І це все всього два рочки тому.