Смажена полуничка• 03 июня 2023

А як таке може бути? Здорожчення парфюму на Мейкапі

Замовляла Escada Especially Escada у 2016 році (скрін) за 606 грн. Потім через років 3 знову їх замовляла, були вони близько 1000 грн, точно не пам’ятаю. А зараз дивлюсь - 3000 грн (скрін).

Я все розумію, 6 років пройшло, інфляція. Але якщо порівняти з останньою покупкою за близько 1000 грн, то здорожчання у 3 рази. Це нормально взагалі? Ваші парфуми теж х3 зараз стали?
Результат:
вже голосів: 101
70 (69.31%) Так, все здорожчало у 3 рази
31 (30.69%) Ні, це щось не те
Бараболька• 03 июня 2023
Ответ дляКвітка папороті
Ок, покупала тушь мейбелин скай хай в конце зимы за 250. Сейчас 400.. курс тот же банковский, в обменках даже снизился.
Где логика?

Тут, в наличии. Не ЕС.
То мог быть остаток на складах, закупленный по старым ценам
В Сильпо до сих пор продают икру развесную из остатков довоенных

Рву и мечу• 03 июня 2023
Раньше просто паль мейк ап продавал, а сейчас старается оригинал видимо
Бавовнятий Пупс• 03 июня 2023
За эскаду слишком дохрена
Планшетница• 03 июня 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Тема- троллинг, чтобы поднас**ть Мейкапу?
По вашей ссылке 30 мл стоит 1430 грн, а 50 мл 1640 грн.
Мэйкап - гавношарага с подделками.
Ему уже ничего не поможет и без темы автора
ХикориДикори• 03 июня 2023
У себя в заказах нашла только Versace Versence, покупка от 25.11.2019. Разница в 2 раза.
Но с пометкой из Европы почему-то еще на 500 грн дороже от нашей украинской цены сейчас стоит. Раньше варианты из Европы были всегда чуть дешевле тех, что есть у нас на складе (с доставкой чуть дороже получалочь). Интересно, это у них тоже так подрожало, или это наши распродают еще старющие запасы.
Коко Шанель• 03 июня 2023
Ответ дляБараболька
Они ее морозят? Иначе, как она не протухла?
Курочка• 03 июня 2023
А кто-то может объяснить почему товар из наличия гораздо дороже чем с доставкой из ес?

Love_Love_Love_• 03 июня 2023
А я бампер купувала, був 19 тисяч, за два дні подзвонили що подорожчав на 2 тисячі
Квітка папороті• 03 июня 2023
Ответ дляБараболька
В каком именно Сильпо?
ШанельКуКу• 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
До чого тут із пальця??? Я ніколи товари з доставкою з ЄС не обираю, завжди беру з наявності, тому на ті позиції і уваги не звернула. Таке щось - вєздє врагі, ага
А дарма. Парфумерію на мейкапі вигідно замовляти з ЄС. Набагато дешевше. А доставка 30 грн
АнтиТроль• 03 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Мій внутрішній єврей завжди наполягає на більшому обʼємі за подібні ж гроші. Я б брала піввідерка - 50 мл🥰
+100
На днях на нотіно замовила аромат, який ніколи не чула. Елізабер арден білий чай мандарин
30 мл було 640 , 50 820, а 100 мл 1080.
Ви скажіть от, хотіла для знайомства, замовила 30, оформила. Потім перерахувала вартість за 1 мл у всіх трьох варіантах і відмінила замовлення, зробила нове на 100.
Зараз сиджу і думаю, як не підійде, ну от нафіга тисячу викинула і бутильок стоятиме. Жадібність.
Я наношу економно, вистачає надовго, парфумів десяток ну от чому не взяти 30 було
Зубная фея• 03 июня 2023
Ответ дляАнтиТроль
+100
30 мл було 640 , 50 820, а 100 мл 1080.
Розпивайте😜
У мене були часи і 100 флаконів стояло
Зараз десь 50-60
Розпиваю ті, що не надто до душі
В курсі діла• 03 июня 2023
Ответ дляАнтиТроль
+100
30 мл було 640 , 50 820, а 100 мл 1080.
Я в таких случаях ’распиваю’ на кремчике. Дохода не приносит, но чего добру пропадать?
Бараболька• 03 июня 2023
Ответ дляКвітка папороті
В каком именно Сильпо?
Во всех, где есть развесная
АнтиТроль• 03 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Розпивайте😜
У мене були часи і 100 флаконів стояло
Зараз десь 50-60
Розпиваю ті, що не надто до душі
Ви знаєте, пішла зараз на нотіно. Є цей аромат 50 мл за 580. Пошекоджена упаковка. Але мій вже спакували та відправили. От цю подшкоджену б взяла. І ціна ха мл класна, і 50 це не 100. Розпивати не візьмусь. Ну, це недорогий аромат, не стійка марка, це атомайзери, мірники купувати, доводити, що оригінал флакони. Я не дружу з фото. Парфуми на мейкапі не беру принципово, як і в єві. Лише нотіно, раніше брокард перед новим роком по хорошим цінам. Нюанси оригінала, підробок знаю поверхньо, як відрізняти. Точно не варто воно того
Зубная фея• 03 июня 2023
Ответ дляАнтиТроль
А я добре знаю нюанси по люксу і деякій ніші.
Беру найбільше на нотіно, мейкап - на другому місці, Єва - епізодично. Негараздів з підробками особисто в мене з цими магазинами не траплялось.
Капитанша• 03 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Не пам’ятаю в 2019-2020 роках м’яса по 80. Воно останні роки було близько 100 грн, зараз вже так - 180-200. Але ж не в 3 рази.
а я пам,ятаю. 75 грн 21 рік. а зараз 185.

Телятина- 80- зараз 218. І це все всього два рочки тому.