ТочноБудет• 03 июня 2023
Вас не дратує реклама на Кідстафі?
Лялькодзьоб• 03 июня 2023
Ответ дляХарчовий тріль
AdBlock установите и будет Вам счастье без рекламы везде!
Да, но отключится самый симпатичный смайлик. У меня был блокировщик рекламы. Отключила из за смайла.
Лялькодзьоб• 03 июня 2023
Ответ дляХарчовий тріль
AdBlock - это идеальное решение для мобильных устройств Android. В отличие от всех других блокировщиков рекламы, AdBlock не требует корневого доступа. AdBlock является лучшим способом избавления от навязчивой рекламы и отслеживания в сети, а также для защиты вашего мобильного телефона от вредоносного ПО.
О, теперь реклама AdBlock.
И эти люди будут чем то раздражаться.
Пупуговка• 03 июня 2023
Ответ дляТочноБудет
Ну я нормально реагувала,а сьогодні прям нерви робе,думаю спитаю,може я так реагую?
Автор, в усіх так.
Я вже задумалась, навіщо так часто сюди заходжу. В мене телефон навіть висне, букви з
Затримкою набираються. Ось зараз, бачите, навіть великі літери самі по собі вискакують і пробіли
Лялькодзьоб• 03 июня 2023
Кстати, рекламу Гугл притягивает по вашим интересам. И я много полезных вещей нашла, благодаря рекламе. Скидки на Касте, куртки, сумки и туники на Али.
ТочноБудет
• 03 июня 2023
Ответ дляПупуговка
Автор, в усіх так.
Ну скажуть,що раніше такого цирку не було? Мені прям нагадує якійсь зальотний портал
ТочноБудет
• 03 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Мені ні,фігню якусь показує,зодовбалась на ці хрестики тиснути
ТочноБудет
• 03 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я за холодильники не юзала ,а мені викидає
Лялькодзьоб• 03 июня 2023
Ответ дляТочноБудет
Я же и говорю, по интересам)))
Пупуговка• 03 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Не знаю, не знаю. Я в Мак вже хто зна скільки не ходжу, але кожен раз на пооажнмці вискакує: «ПОТРУСІТЬ ТЕЛЕФОН»
ТочноБудет
• 03 июня 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я же и говорю, по интересам)))
Ну я наразі шукаю донці ведмедів з тік току,так немає ніякої інфи
Бабка-ежика• 03 июня 2023
Я вже також створювала тему. Треш. Постійно перекидає на новий сайт замість того щоб перейти в якусь тему.
Богдана-df90• 03 июня 2023
Ответ дляТочноБудет
А телефоні як зробити?допоможіть
В мене теж це питання, може хтось підкаже?
Страхованная• 03 июня 2023
Ответ дляБогдана-df90
У мене на телефоні AdGuard встановлений, не бачу ніде ніякої реклами давно, і спочатку навіть не поняла, про що йде мова в темі
Настирливу рекламу відключили.
Якщо щось подібне буде повторюватись, будь ласка, звертайтеся в Службу підтримки
https://www.kidstaff.com.ua/help
Гарного дня!
https://www.kidstaff.com.ua/help
Гарного дня!