Давно без алко• 03 июня 2023
Чи треба щось з таким робити (фото)?
Дитина вдягла минулорічні кросівки й цілий день проходила. Виявилося, що вони вже замалі, тепер під нігтем синець (чи як це назвати). Не болить, ніготь не відійшов, взуття носить вже зручне. В мене питання - чи треба з цим щось робити чи просто чекати, поки ніготь зросте?
Леплю из пластилина• 03 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
Відросте. Пс: дуже охайні нігті у малечі
ттт
Так, дійсно, класна форма і охайненькі)))
Воленс-неволенс• 03 июня 2023
Я бы неделю мазала это место сверху йодом.
P.S. У меня так начинался грибок.
Гірчинка• 03 июня 2023
В мене таке дуже часто через набряк ніг, просто відростає, лаком покриваю, щоб не видно було.
Давно без алко
• 03 июня 2023
Ответ дляНеправдиша
ттт
Ходить на педикюр раз на місяць (підліток).
Давно без алко
• 03 июня 2023
Ответ дляKatya_kid
Може дитині 13 років) Дійсно, гарні нігті👍
Трошки більше
Неправдиша• 03 июня 2023
Ответ дляДавно без алко
Умнічка
Бесбардак• 03 июня 2023
Я якось на новий рік натанцювалася у взутті на підборах і утворилася така гематома приблизно як на вашому фото, тільки вона була прямо темна. Відріс ніготь з тим місцем десь за 10 місяців , мені було 42 р, може у підлітка буде швидше