Ласую колобками• 03 июня 2023
Як би хотілося щоб то був він
Дівчата, аж руки заніміли і в середині похололо. Йду. На зустріч чоловік 1 в 1 той, кого люблю і зараз намагаються забути. Ну хіба трішки вищий і крупніший. А так все копія. Наближаємося одне до одного і він посміхається і так здивовано " О!)" І йде на мене. Він йшов до якогось чувака, що стояв за мною. Але перша реакція така. Добре що не кинулася йому на шию 🫣. Бо як би я не злилася за те, як все у нас не склалося, я все рівно дуже переживаю за нього і хочу щоб повернувся
Я не чарівниця вам• 03 июня 2023
Надо было кинуться и повод познакомиться .
У меня знакомая подошла в метро ,закрыла глаза парню ,подумала ,что одногруппник её .
То был не он ,но парень не расстерялся и предложил пойти на кофе .,ближе познакомиться .
Уже 10 лет женаты ,2 детей .
Патика-мотика• 03 июня 2023
Как это мог быть он, если выше и крупнее?
Вы его пытаетесь забыть или тянете кота за хвост?
Давно расстались? Не застряньте в этом. Удачи Вам!
Ласую колобками
• 03 июня 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Уже 10 лет женаты ,2 детей .
Яка гарна історія))) отак і не вір в долю)))
Ласую колобками
• 03 июня 2023
Ответ дляПатика-мотика
Та я на обличчя глянула і просто застигла 🫣.
Патика-мотика• 03 июня 2023
Ответ дляЛасую колобками
Не позволяйте мозгу играть в эти игры((( Затянет надолго
Джонсонюк• 03 июня 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Уже 10 лет женаты ,2 детей .
Класс)))
Ласую колобками
• 03 июня 2023
Ответ дляПатика-мотика
Добре, я попрошу всих схожих чоловіків тимчасово не ходити в моєму районі проживання 🤣
Ласую колобками
• 03 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Плохо, что не кинулись. Нашли бы себе нового мужчину
Та ні) навіщо копія?
Ласую колобками
• 03 июня 2023
Ответ дляРассказница
Идите к психотерапевту. Пора забыть бывшего
Рукаліцо. От чесне слово