Фея_3уровень• сегодня в 11:49

Автобусний тур з підлітком. Куди б порадили?

Потрібно відволікти, змінити оточення. Я ніколи не їздила в такі тури. Може порадите з власного досвіду.
Блондинка у Законі• сегодня в 11:51
Болгария конечно-там любят украинцев

размахер• сегодня в 11:51
В Италию
Ума Палата• сегодня в 11:52
їздили швейцарію, австрію. францію. син любить гои був в захваті від долмітів. ну вайб цюріха
Мій не такий• сегодня в 11:52
Ответ дляБлондинка у Законі
Болгария конечно-там любят украинцев
шо ж там цікавого?! далека дорога і море з медузами.
автор Фея_3уровень • сегодня в 11:53
Ответ дляБлондинка у Законі
Болгария конечно-там любят украинцев
і що йому там буде цікаво? хіба що розглядати як відпочинок на морі
автор Фея_3уровень • сегодня в 11:54
Ответ дляразмахер
В Италию
там дорога важка і жарко. а в вересні в школу.
автор Фея_3уровень • сегодня в 11:54
Ответ дляУма Палата
а з ким їздили і який тур? не пам ятаєте?
Магиня• сегодня в 11:55
В прошлом году ездили с дочкой 15 лет с Аккордом в Прагу
Очень понравилось.И нетяжело, без ночных переездов и в самой Праге дня 3 были.
Посетили Краков, Дрезден, Карловы Вары
Мій не такий• сегодня в 11:55
будь-який тур в Європу тільки без нічних переїздів.
Брала тур - Угорщина, Німеччина, Франція, Іспанія, Італія, Монако. 2 тижні . Дуже класно.

Не пириживай• сегодня в 11:56
а підліток хоче? бо в автобусі буде і так важко, так ще дивитись на кисле лице поряд ну зовсім не хочеться. Я б поїхала в якесь одне місто замість туру. Відень наприклад. Туди зручно їхати з України на поїздах, не треба летіти, в місті є багато цікавого в т.ч. і для дітей і для дорослих. Ми з сином так їздили минулого року, 5 днів, два з них дорога. Перший день зоопарк, другий день погуляти по місту плюс природничий музей, третій день музей техніки і ще погуляти. Не втомились, отримали купу задоволення, дорога легка і зручна (ми їхали з Києва через Чоп, назад так само)
Найщасливіша• сегодня в 11:57
Если еще нигде не были, то можете начать с Польши, Чехии, Венгрии, мне нравится Прага, Будапешт.
МатьЧасть• сегодня в 11:57
Ответ дляБлондинка у Законі
Болгария конечно-там любят украинцев
Там сесер і море Чорне, брудне
размахер• сегодня в 11:58
Ответ дляФея_3уровень
В автобусе не жарко, дорога везде дорога. Из Львова ехала, было несколько подростков.
автор Фея_3уровень • сегодня в 12:00
Ответ дляМагиня
Посетили Краков, Дрезден, Карловы Вары
дякую. якраз дивилась на нього. в автобусі комфортно? в нього ще з явилось недавно ОКР на фоні стресу, не знаю як він переживе поїздку. але може трохи переключиться
автор Фея_3уровень • сегодня в 12:02
Ответ дляНе пириживай
ну не дуже прямо хоче. але треба відволікти.
Мій не такий• сегодня в 12:03
Ответ дляФея_3уровень
а як саме проявляється ОКР? може йому якраз в дорозі буде некомфортно
Нетутешня• сегодня в 12:04
Ответ дляФея_3уровень
аккорд самое гавнго, что может быть. посмотрите что то по дороже. туры отменяют. гиды заинтересованы только в магазин или кафе завести, где у них процент. из 5 предложенных на выбор экскурсий проводят одну, по х.з какому принципу. мы ехали с ними конкретно в Нойшвайшташн. когда приехали в Германию, оказалось, что этой экскурсии нет, а есть музей БМВ, который мне нах не нужен был
Мій не такий• сегодня в 12:05
Ответ дляНетутешня
підтримую, теж їздила з Акордом - організація жах, головне заробити.
Нетутешня• сегодня в 12:06
Ответ дляФея_3уровень
Удалено администрацией...

Не пириживай• сегодня в 12:07
Ответ дляФея_3уровень
а скільки йому років? моєму сину 12, це такий вік, що зовсім дитячі речі вже не цікаві, а дорослі ще не цікаві. Тому йому вся ця архітектура з палацами і старовинними будинками нікуди не падає, ну гарно ну йдем далі. Тому я вибирала місто, де є зоопарк, цікаві музеї. Я б ще подивилась Будапешт. Там є термальні басейни, десь недалеко є аквапарк, можна на кораблику покататись, старе центральне місто невелике, ніхто не буде сильно нити. Ну і до Будапешту теж зручно їхати на поїздах через Чоп
жінка незаміжня• сегодня в 12:08
Так спитайте у підлітка, що він хоче.
Мій любить парки розваг, треба залізти було на Ейфелева та Пізанську вежі, усілякі музеї Феррарі, Тесла, скарбниці, подивитись Венецію, побачити водоспади та Альпи, походити містом, де жив Енштейн, побачити Колізей. Ще він у ЦЕРН хоче. Та на повітряні кулі в Туреччину.
Тому і обираю для подорожі ті місця, куди він хоче. Йому не треба шопінг та кафешки. Йому треба екскурсії, але по певних об´єктах.
Не любовница• сегодня в 12:11
Любой автобусный тур это не отдых, чисто себя уговорить ооо я там был)))
Не любовница• сегодня в 12:13
Ответ дляФея_3уровень
Я бы на поезд села и поехала в те Карпаты, если на самолет нет средств, я ездила с аккордом в Грецию не хочу я уже этой Греции
Ума Палата• сегодня в 12:14
Ответ дляФея_3уровень
2 роки назад сину 16 було. з аккорд тур, але не рекомендую, бо тур перенесли. краще шукати іншого. було 5 країн без нічних.
автор Фея_3уровень • сегодня в 12:33
Ответ дляМій не такий
миє руки дуже часто і став брезгливий до всього.
автор Фея_3уровень • сегодня в 12:34
Ответ дляНетутешня
Удалено администрацией...
майже 16.
автор Фея_3уровень • сегодня в 12:35
Ответ дляУма Палата
дякую.
Нетутешня• сегодня в 12:35
Ответ дляФея_3уровень
тяжело будет в дороге. может действительно, сами поедьте. одна страна. аккорд - это отстой и стресс. посмотрите Рмынию. не далеко и красиво
Тоска в носках• сегодня в 12:37
Ответ дляФея_3уровень
на автобусі всюди важка дорога. Вибирайте тоді одне місто, типу Кракова чи Будапешту
Мій не такий• сегодня в 12:36
Ответ дляФея_3уровень
тоді автобусна поїздка - це не ваше(
поговоріть з сином і прислухайтесь чого хоче саме він.
Відволікти - це не той випадок. Це буде стрес для нього