Я не чарівниця вам• 04 июня 2023

На подарунок гарній господині. Приклади.

Хочу віддячити сусідці. Дуже гарна людина. 65 років. Любить сім´ ю, затишок, має дачу, багато там працює, консервує. Що можна подарити на 500 грн? Можливо, є якісь нові приладдя, що полегшують процес консервування чи якісь розхідники? Хочу купити, наприклад, рушники кухонні нейтральні і ще щось потрібне. Гроші не візьме.
Кукарикуууууу• 04 июня 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну й порівняння. Це предмет гігієни, а не хоббі.
Ну ок
Я от пекти люблю.
А ви мені подарували пачку борошна і дріжджі.

автор Я не чарівниця вам • 04 июня 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Ну ок
Я от пекти люблю.

Мені потрібні поради по темі, а не флейм.
Кукарикуууууу• 04 июня 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Шкода, що ви не хочете чути

Найкраща порада-подарувати паросток троянди, чи якийсь кущ

А не кришки
Ну ще банок подаруйте.
3@йk@• 04 июня 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Типу золи і йод перемішати)))
Вы так з підколом. Я просто Вам порнкомендувала))Я з сайту замовляла багато різного. Плюс всілякі від шкідників))) і не пожалкувала ось сайт https://semena.kr.ua
Некомильфо• 04 июня 2023
Подарите сертификат. И соседка сама выберет. Там есть разные номиналы
Зайченя• 04 июня 2023
Ответ дляirina _d
Такой?
Я тоже себе захотела такое)
https://vsesam.com.ua/ua/p1732291119-klyuch-dlya-v...
Так
hrystia• 04 июня 2023
Нещодавно замовила тут кришки для консервування. https://panochka.com/sko-pid-kliuch/
Дуже красиві. До речі, взяла і для сестри на подарунок 😏
празники не помню• 04 июня 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Це й мені таке треба. На капусту молоду підійде?
І на молодц і на стару. Регулюється товщина нарізання. Ми всю зиму салати з старої капусти їли. А до цієї тертки я їх взагалі не любила.
Бабуся мороз• 04 июня 2023
Ответ дляЗайченя
Є якийсь ключ, що відкриває єврокришки. Ще не гуглила, але собі хочу, бо псую кришки або банки при відкритті
хотела вам фото сбросить,но не получается.
пишите ’Ключ для открывания еврокрышек винтовых крышек твист универсальный ’на Bigl он есть подешевле пластмассовый ,как щипцы и металлический,другого принципа -ставится на крышку.

Бабуся мороз• 04 июня 2023
Ответ дляЗайченя
Bilenkova• 04 июня 2023
якщо консервує солодкі перці, можна купити штучку, щоб серединку швидко видаляти, плюс кісточки з вишень видавлювати є дівайс ,, що в руках тримати , а є, що на стіл ставити на присосках...обчищати моркву, огірки, кабачки - зручно ножем-економкою. Можливо кухонний таймер...