Мальчун-задирун• 04 июня 2023
Какие сны у вас сегодня были?
Расскажите, перед Троицей
все по ГОСТу!• 04 июня 2023
Якась фігня снилася, але я ледь заснула майже о п’ятій ранку.
Снилося наче в якомусь типу сховищі, але не підвал, просто спали в якомусь незнайомому місці, відгороджені типу шторами, працював обігрівач. Померла бабуся здається теж там була, не пам’ятаю чи бачила її але знала шо вона там є.
Потім я в якійсь гарній сукні була. Далі вже не пам’ятаю…
Директор Пляжу• 05 июня 2023
снилось, что я в носках в туалете общественном ходила без обуви и в лужах мочи ноги промочила
Мальчун-задирун
• 05 июня 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Ффу.((
Надеюсь что ваш сон очееень пустой! 🥺
Директор Пляжу• 05 июня 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Ффу.((
Надеюсь что ваш сон очееень пустой! 🥺
это действительно очень ’огыдно’ было. Надеюсь, не сбудется