Звездолётчица• 04 июня 2023

Почему люди в сёлах живут без водопровода и с туалетом на улице?

Это дорого сделать или просто привыкли и так удобнее?
Тундиринда• 04 июня 2023
Ответ дляДодаю напруги
Чтобы что? Тот кто работает тот и в селе заработает. И не надо мне рассказывать что работы нету
Что за розовые сказки?
Работы в сёлах реально нет
Неначасі• 04 июня 2023
Я живу в селі вже 18 років, і весь цей час і водопровод був, і туалет у будинку.
Меня много• 04 июня 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Це де?
Хмельницька область, с Лисець і багато-багато інших сіл. Вінницька обл, сел Клекотина. Це там де часто буваємо
Сегодня не целуюсь• 04 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Наведіть приклад, будь ласка
Миколаївська обл. І навіть не село. Живуть родичі чоловіка. Туалет на вулиці. І була там не в одній хаті. Чомусь так.
Г@Л@В@ломка• 04 июня 2023
Ответ дляKateFrosty
Радію, що всі села, які мені траплялися, живуть цивільно.
Та саморобна цивільність дорого всім обійдеться.
Г@Л@В@ломка• 04 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Досі не бачила сільського господарства, де не було б каналізації, зручностей і централізованого вивезення сміття. Хіба що в місцевих маргіналів, які зловживають алкоголем. То такі є в будь-якому селі.
З вивозом сміття проблема. Воно все палає по кучах.
Зубная фея• 04 июня 2023
Де це? Я 84 року народження, в моєї бабусі був туалет в домі і ванна! І колонка. То ви про маргіналів якихось мабуть..
ПультОт_БМВ• 04 июня 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Голову ОТГ треба або міняти, або заставити працювати. Все залежить від громади, мусимо брати самоуправління в свої руки.
ПультОт_БМВ• 04 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Ось, спасибі за реальний досвід і відповідь, бо тут багато хто не вірить в таке...
Elena-eedc• 04 июня 2023
Черкассы. Родственники старенькие живут в частном доме с туалетом и ванной, летом бегают в будку и там балдеют (с айпадом, меджу прочим, можно в тишине посмотреть фотки правнуков). На мой вопрос - ???? ’А нихто не заважае’. Частный дом с трех сторон окружен пятиэтажками.... Всё забываю спросить, куды они в детстве бегали.
ПешитеБесАшипок• 04 июня 2023
В Сумах например очень многие ещё так живут и не старые люди,не маргиналы.
Цукрові вишні• 04 июня 2023
Ответ дляДодаю напруги
ви взагалі вкурсі, що Чернігіщина -вимираюча область ще з часів совка, а з часів незалежності там зникло 55 сіл. Мабудь від щасливого заможнього життя
Админко• 04 июня 2023
Це дорого, дуже, особливо зараз, щоб зробити прибудову з душем, туалетом, вирити скважину, станцію, електрику, вікно, внутрянка +- 300-400 тисяч по мінімуму
Тундиринда• 04 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Я 68 г.р. и в нашем родительском доме были уже тогда удобства. Но это вообще не показатель
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2023
В багатьох селах туалет і душ на вулиці і не мпє води в хаті. У свекрухи в селі Київської обл зробили, бо робили перебудову і добудову веранди, тому проклали одразу всі комунікації.
На дачі (50км від Києва) туалет вуличний і вода з криниці, максимум вкачати насосом маленьким. Води мало, вже 2 криницю викопали.
Але все це задоволення потребує дійсно грошових вкладень та залучення чоловіків до цього процесу. Думаю, що на сьогодні тис 100 грн. потрібно.
Elena-eedc• 04 июня 2023
Ответ дляТундиринда
Насколько я поняла по очччень редким посещениям сёл - где прошел трубопровод с газом, там и поставили газовые плиты, так же и для водопровода. А мама подруги(ей сейчас 76) из Одессе рассказывала, что утром огромная очередь выстраивалась в туалет в городе. Очередной вопрос - разводка на эмоции.
Тундиринда• 04 июня 2023
Ответ дляElena-eedc
Мы когда-то ездили коммерческим автобусом в Одессу, и останавливались где-то недалеко от Привоза, там наши барыги сигаретами закупались ящиками.
И я помню эти двухэтажки или трехэтажки с типа сарайчиками во дворе.
Но то не сарайчики, то были туалеты.
Коржик• 04 июня 2023
Ответ дляТундиринда
Что за розовые сказки?
Работы в сёлах реально нет
Смотря еще какие села.
У моей бабушки в Черкасской области удобств нет практически ни у кого. И газа много у кого нет. Работы там тоже нет. У фермера на поле, но разве ж там заработаешь, чтобы отложить на канализацию?
У мужа моего бабушка ближе, Киевская область, ситуация такая же.
Идеальная оптимистка• 04 июня 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Не видела сел без канализации
серьезно?) киев, осокорки частный сектор, канализации и водпровода нет, село Гнедин, км 15 от Киева, нет тоже, Бровары частный сектор тоже многие с септиками и колодцами/ насосами. Это то что точно знаю, где живут друзья.
Elena-eedc• 04 июня 2023
Ответ дляТундиринда
Но то не сарайчики, то были туалеты.
бгггггггггггггггггг))))))))))))))))) В районе Привоза снимала комнату в студенчестве, на втором этоже двухэтажки, там приятным бонусом был туалет в виде шкафа на балконе - открываешь створки, а там унитаз. Куда шла та труба, я не помню и хочу думать, бо было весело и беззаботно)
Идеальная оптимистка• 04 июня 2023
Ответ дляЦукрові вишні
ага,особливо на Чернігівщині в селах, де 300 людей на все село місцеві класно живуть, ну-ну
300)) бабушка живет в селе черниговской области где человек 20 максимум, правда туалет и вода в доме)) но они киевляне, привыкли к комфорту, на пенсии в село переехали. Но тоже куча хат у них и в близжайших селах с туалетом на улице.
Тут как тут• 04 июня 2023
Ответ дляЗубная фея
Доволі чимале село в Сумській області, газ є, водопровід мало в кого, в основному скважини роблять. Туалет в домі, ну може хат 5-10 на все село. Для сільських жителів це дуже дорого.
язззззь!!!• 04 июня 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Мусор тоже не вывозят, его выносят за огород в большие кусты или сжигают на огороде
Напишіть в якому селі так. В більшості мусор вивозять, є графіки
Як міряти?• 04 июня 2023
Коростень не село, в старих хатах туалет на подвір´ї, вода є в будинку, але тільки умивальник.
Анчо Ус• 04 июня 2023
на самом деле это все чушь собачья.

Настоящая проблема в селах - фосфаты.
Даже те стиральные порошки, на которых написано ’бесфосфатные’ , все это брехня, там фосфаты есть.
И потом это все проникает через грунт в колодцы
потому что земле очень тяжело очиститься от фосфатов
Бачу_майбутнє• 04 июня 2023
Та намагаються зробити. Але це дорого. От купила я хатинку в селі де є центральний водопровід. Збирала якісь папірці, довідки, шось там виміряли на землі, складали проект. Короче самі папірці тисяч 10. Порахувала мені бригада, шо зробити. Згідно проекту 30 тисяч. Це буде тільки вода, і тільки на подвір´ї. Якщо вона мені потрібна в хаті, то ж ще стільки ж.
Вартість вигрібної ями вже не рахувала.
Якщо зарплата мінімалка, то або відкладати її повністю ічепаз рік знову звернутись, щоб перерахували. По відкладати на це діло пів життя по 10% доходу.
ТрамвайGirl• 04 июня 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Наведіть приклад, будь ласка
У моіх батьків років 5 як зробили, зробили ми , батькам було жалко на таке грошей , В них є квартира в великому місті , але на пенсіі вони пішли жити в село і категорично не хотіли робити нічого , Бо то зайві витрати і зайві нерви , його робить , То ледь вмовила іх , Пральну машину теж силоміць автомат встановили , а комору на сучасну кухню переробити то була катастрофа ,
Да Щас же• 04 июня 2023
Лінтяї
Да Щас же• 04 июня 2023
В вуличний туалет до речі змія може заповзти,в мене в батьків таке було,досі ці жахливі спогади з дитинства так як дуже боюся рептилій
ТрамвайGirl• 04 июня 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Де це так? У більшості ОТГ давно налагоджене централізоване вивезення сміття, я наприклад сплачую щомісяця 75 грн і сміття забирають щотижня з двору.
Ну ви на приколі , хліб тільки привозять туди і все , Сміття спалюють або в ліс везуть ( ну то окрема категорія свиней)