Тішуся неперетішуся• 04 июня 2023

А теперь вы ЛОДАРИ! Расскажите мне об удаче!!!

Давайте, терзайте меня!!!!
Беда у вас? Все плохо? Руки опустились?
Везет только тому, кому удача улыбнулась?
Давайте берите себя в руки и не нойте!!!
Вам дети пример показывают.
Мой завтрак• 04 июня 2023
Ви прирівнюєте себе до дитини -інваліда????
Дно, повне дно
Творю чудеса• 04 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Ну, авторці теми підходить порівняняння.
Хоча,знаєте, я впевнена, шо і на рахунок дитини цієї десь та прозвучить ’повезло’. Як самооправдання у когось
Тут на советчице была тема в которой работающей девушке инвалиду писали что ей повезло во первых у нее есть пенсия по инвалидности, во вторых, она ничем целый день не занята и от нечего делать может учиться, развиваться и работать., в-третьих, это вообще не считается ведь мама помогает ей например пересесть в ванну помыться. Это писали здоровые женщины с детьми, завидовали инвалиду и ныли что ей то легко а вот им тяжело. После этого поняла, что люди реально неисправимы
автор Тішуся неперетішуся • 04 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Думаю, автор навпаки Проти концепції ’повезло’. Дитина - трудяга. Добилась результату.
А є люди, що з двома ногами будуть зітхати і говорити,що комусь там ’повезло’. А їм ні. На дивані не везе. Ну, я так авторку зрозуміла
Да, именно так! Спасибо
Указка• 04 июня 2023
Так ця дівчинка якраз і належить до тих, кому не пощастило. Ви думаєте, в дорослому житті на неї чекає райське життя і безхмарні перспективи? Думаєте легко знайти роботу і партнера для створення сім`ї, коли така суттєва індвалідність? Я Вам гірку правду скажу, що ні. І що її ровесники з інших куточків світу, чи навіть України, яким не відірвало ногу, які можливо мають і менш видатні розумові і зовнішні дані, ніж вона - набагато легше створять в майбутньому сім`ї та знайдуть добреоплачувані роботи. А їй, щоб хоча б жити як середньостатистична людина доведеться в 10 разів більше прикладати зусиль. А не прикладатиме, то зважаючи на наші українські реалії - житиме на соціальному дні. Оце і є блін везіння. Хтось тупий, наглий, везучий отримує дуже багато, а хтось просто на кілька хв у житті опинився не в тому місці і не в той час і все - життя похєрено. Я бажаю дівчинці всього найкращого, але ми живемо не в казці, а в реальності. І так, в розвинутих країнах стараються нівелювати соціальну несправедливість. А в Україні зажерти один одного готові. Вирвавшись з задрипаного села, коли повезло на шляху трохи більше ніж іншим - вдягають корону і кичаться, що кращі за всіх. І говорять, що треба більше працювати. Ага, так, візьміть ще роботи у три зміни і здохніть за 2 міс., а хтось наприклад собі буде зароблять чудово крадучи в інших, от наприклад як митники, депутати, деякі держслужбовці і т.д.
Ответ дляУказка
Не дочитала уж простите. Но! Девочка пример добиваться, а не ныть! Я как раз об этом
Затишне кубло• 04 июня 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Девочка пример для тех, кто утверждает что хорошо жить можно если удача подвернулась.
Кто Вам сказал, что она хорошо живет?
Ответ дляЗатишне кубло
Кто Вам сказал, что она хорошо живет?
Я думаю вам этого не понять. Вы читаете только то что вам хочется
oboeva• 04 июня 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Девушка сегодня делилась информацией как она с ретенком инвалидом на руках промывалась в жизнь.
Не дай бог конечно. Но она пример для всех нас!
вам как промыться в жизнь хочется,чего не хватает?
Я не Тролль• 04 июня 2023
Ответ дляТворю чудеса
Та отож.
Затишне кубло• 04 июня 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так обьясните
Хочу в БАНю• 04 июня 2023
Та добиваються не ниють, щодня на захисті країни. А життя, автор велике везіння, під час війни, коли гинуть тисячі невинних. Тема ваша безглузда, дівчинка молодець.
Ответ дляХочу в БАНю
Опять же не согласна. Я осталась здесь, но не дай бог! Это моя ответвенность за мою жизнь. В чем мое везение?
Natal_ka91• 04 июня 2023
Авторе, я цілком згідна з вами, проте не варто порівнювати таку біду з чужими проблемами( Такі історії мають бути натхненням для зневірених, а не порівнянням з удачею чи невезінням.

Форум на те і форум, площадка для висловлювання думок. Срач є і буде, для деяких тут ср*ч це явно віддушина.
Хочу в БАНю• 04 июня 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Що вам на голову не прилетіло. Що знаходитись зараз не в Бахмуті. Що вам зараз не 85, ви ходяча і маєте ноги.
Хочу в БАНю• 04 июня 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Бог пишеться з великої літери, якщо маєте віру. Якщо не маєте- не згадуйте.
НаливайКа• 04 июня 2023
Ответ дляРадикальная
В чем, хайпануть на ребенке?
дети, котики, собачки...это уже так банально, но автор попытался
Ответ дляХочу в БАНю
Да, продолжение вы тоже не поймете.
Хочу в БАНю• 04 июня 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Да, продолжение вы тоже не поймете.
Продолженіє чого саме я не зрозумію?
Трусиковед• 04 июня 2023
Автор, а где и кем Вы работаете не на минималку? Какие усилия Вы для этого прилагали? Какое образование? Создали тему, так расскажите о себе, чтоб понятно было.
Ответ дляТрусиковед
Я отчёте здесь рассказывала. И да, учитывая что я закрыть не могу тему- выходу отсюда
Яйцеголовая• 05 июня 2023
вот это вас зацепило))) аж с утра не отпустит. Прям аж видно какой вы счастливый человек))