Контрольница• 04 июня 2023
Кто-то принимал экстракт листьев красного винограда?
От варикоза и сосудистой сетки? Помогает? И какой препарат принимали?
Ms. Скромность• 04 июня 2023
Окремо екстракт не приймала, але в родині дуже популярний рецепт голубців з виноградного листя (краще червоного). Всі в сім´ї відзначають, що страва досить корисна для самопочуття, тому корисний ефект однозначно є.
Жерица ночи• 04 июня 2023
Ресвератрол называется. Я косметикой такой пользуюсь именно из экстракта от сосудистой сетки на лице
Пульт от линолеума• 04 июня 2023
Приймала екстракт в комплексному препараті для вен курсами - як було, так і є))). Я багато чого роками приймала від варікозу починаючи з юності, але ні один засіб розиток не зупинив (у мене спадковий), треба рішитись видалити.