ПАЦАНКА О• 05 июня 2023
Как же не хочется на работу ((((((((((((((
Вот где найти мужа, который не будет ныть и требовать идти на работу?
Репетиторша• 05 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Тобто ви просто звільнялись, а після відпочинку починали шукати роботу?
Так, відпочивала 3-6 місяців і паралельно шукала нову роботу.Работодавців це чомусь не дивувало)
Не пью, не курю• 05 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Певто ті хто не можуть сидіти вдома, не мають нормального дому та саду. Ясно що в квартирі не виседіти. Ще не бачила жінки, яка б обрала офіс ніж в басейні плескатись і спати до обіду.
10000%
Не пью, не курю• 05 июня 2023
Ответ дляКиця-бриця
Це я до того,що чоловіки,які гарно заробляють і отримують дружину з дітьми,часто по шлюхамт таскаються так як вважають,що мають на це повно право,а дружина вдома сидить чи не сидить навіть, якщо в неї є хобі якесь , особисто знаю таких
знаю одну девушку. точнее раньше знала, вышла замуж за олигарха из газовой промышленности. пятерых родила. да, он ей изменяет и она об этом знает. но у неё штат нянек, любимые курсы, хобби, шикарнейший дом, охрана, водитель, лучшие отели и муж любящий рядом. правда изменяющий. но уверена большинство женщин на такое аж бигом подпишутся
Ранковий базар• 05 июня 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
У меня две работы, ребёнок, адаптация в садике, вечно работающий муж. И сказать, что без моей работы денег не будет - такого нет, я просто садомазо, которая любит себя загонять. Но моё слово - закон, потому что я самая уставшая и больше всех выкладываюсь.
Дуже продуктивно і корисно для подальшого здоров´я. Зато слово закон...
Светка-пипетка• 05 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Значит я буду первой. Я существую!
Молчалка• 05 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Я так втомилася, що хотіла б відпочити - заміж, у декрет, і у відпустку два рази на рік.
Три роки не була у відпустці ( На море хочу, у гори..
Ви працюєте а грошей на відпустку не вистачає? Чи часу не маєте? Нашо така робота, жити коли?
Зілля до весілля• 05 июня 2023
Вы лучше работу себе найдите, которую любить будете и бежать на нее, потому-что горите своим делом.
Зілля до весілля• 05 июня 2023
Ответ дляГарнюнька
Бойтесь своих желаний. Я в какой - то момент выгорела, ушла с работы....теперь мечтаю работать(
И у меня так было, я просидев 5 лет дома, поняла какую ошибку я тогда совершила. Сейчас исправляю)
Зілля до весілля• 05 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Что Вы говорите, живу в доме 200 кв. Ну поспала ты до обеда, поплавала, дальше что? День сурка какой-то.
Все эти курсы английского, спортзал, все это не то
Другое дело, когда у тебя есть любимая работа+ за это ты ещё деньги свои имеешь
Плекаю думи• 05 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Думаєте окрім офісу немає інших робіт, де людина реалізує свої таланти, бажання і цілі? Здохнути можна від суму лежачи цілими днями на ліжку або плескатись в басейні. Все залежить від розумових здібностей. Розумному того замало.
Плекаю думи• 05 июня 2023
Ответ дляЗілля до весілля
100% розумію.
Пліснявілий сир• 05 июня 2023
Пять лет была в декрете
Скукота
Нет! - мне однозначно лучше работать. Главное, чтобы работа нравилась
Скукота
Фрикаделька• 05 июня 2023
Я б хотіла не працювати. Але також не маю такого чоловіка, з яким можна було б сидіти вдома. У мене і декрет був всього 10 днів, з моїм чоловіком дома не посидіти.
Rocka Rolla• 05 июня 2023
Обожнюю не працювати, не розумію як може бути вдома пекло, як тут пишуть, чи скукота в декреті, офіс по 9 часів ось де пекло і скукота, як вспомню прям буее
Указка• 05 июня 2023
Ответ дляЗілля до весілля
На жаль, це також не панацея.
Я люблю свою роботу, але вже втомилася шалено. Настільки, що хочу кудись забігти на пару місяців. Але, якщо таке собі дозволю, то, боюся, що випаду з актуальної інформації.
Звільнятися також не хочу. От так і маюся (((
ФФФФристайла• 05 июня 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Значить у вас нема дітей, або вони вам не цікаві.
ФФФФристайла• 05 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
Розумові здібності дійсно важливі. Розумна людина буже заробляти пасивним доходом і навряд чи використовуватисе слово «здохнути».
ПАЦАНКА О
• 05 июня 2023
Ответ дляУказка
На жаль, це також не панацея.
Ви юрист?)
Репетиторша• 05 июня 2023
Ответ дляЗілля до весілля
Я что то таких работ не встречала)А миенила их довольнл много
Зілля до весілля• 05 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
У меня двое детей, младшему 9 месяцев. Но жить исключительно детьми, для меня такое себе..
Мию чакри щоденно• 05 июня 2023
Ответ дляdiablo12
Вы мечтаете о работе, если вам нечем заняться. Я не мечтаю, мне даже без работы-часто некогда
Значит, у вас есть дети скорее всего ))
Указка• 05 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ви юрист?)
Ні. Але професія дуже схожа. По суті, напруженню і, часом, кількості неадекватів )))