ПАЦАНКА О• 05 июня 2023

Как же не хочется на работу ((((((((((((((

Вот где найти мужа, который не будет ныть и требовать идти на работу?
Гарнюнька• 05 июня 2023
Бойтесь своих желаний. Я в какой - то момент выгорела, ушла с работы....теперь мечтаю работать(

ФрекенБок• 05 июня 2023
Теж не хочу... але до чого тут муж?? Сидіти вдома це пекло.
Мамин тріль• 05 июня 2023
Ответ дляГарнюнька
А чем занимались, когда ушли?
Гарнюнька• 05 июня 2023
Ответ дляФрекенБок
Согласна!
Ума Палата• 05 июня 2023
Ответ дляФрекенБок
Не работать - это не обязательно сидеть дома
Ананомчикус• 05 июня 2023
Знаю такого. У него жена, десять лет из декретов не вылазит. Очень её любит.
Вам такое понравится?
Гарнюнька• 05 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
А чем занимались, когда ушли?
Ребенком отвести, привести, бытом. Через время начала искать работу. Закончила курсы, которые давно хотела...такое
Гарнюнька• 05 июня 2023
Ответ дляУма Палата
Ага)
Ангелок з ріжками• 05 июня 2023
У меня две работы, ребёнок, адаптация в садике, вечно работающий муж. И сказать, что без моей работы денег не будет - такого нет, я просто садомазо, которая любит себя загонять. Но моё слово - закон, потому что я самая уставшая и больше всех выкладываюсь.

ФрекенБок• 05 июня 2023
Ответ дляУма Палата
А що тоді? На хобі і курси весь день не витратиш. Я один час не працювала і працювала з дому- в офісі краще у міліард разів. Просто мені 2 вихідних мало((
40каградусная• 05 июня 2023
Ответ дляФрекенБок
ну неет. я сидела 3 года дома, пока муж не выгнал на работу, простонала и опять бросила работу. для меня работа пекло.
ФрекенБок• 05 июня 2023
Ответ для40каградусная
Добре, що ми всі різні.
Мамин тріль• 05 июня 2023
Ответ дляГарнюнька
Так Вы же можете снова найти работу, так тоже надоело работать, хочется какую-то передышку.
Гарнюнька• 05 июня 2023
Ответ дляМамин тріль
Вот не складывалось и все! Опыт, образование есть, а толку( Искала, на собеседования ходила, резюме отправляла
ФФФФристайла• 05 июня 2023
Певто ті хто не можуть сидіти вдома, не мають нормального дому та саду. Ясно що в квартирі не виседіти. Ще не бачила жінки, яка б обрала офіс ніж в басейні плескатись і спати до обіду.
автор ПАЦАНКА О • 05 июня 2023
Ответ дляФрекенБок
Я так втомилася, що хотіла б відпочити - заміж, у декрет, і у відпустку два рази на рік.
Три роки не була у відпустці ( На море хочу, у гори..
ФФФФристайла• 05 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ви певно молода ще. Бо коли уже за 40, то розуміння приходить, що життя швидкоплинне і витрачати його на сидіння на роботі - не варіант. Хіба від безсиходу.
автор ПАЦАНКА О • 05 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Це точно. От у мене немає поки ані чоловіка, ані дітей. Але мені не вистачає вихідних. І в будні у мене буде, чим зайнятись. Купа хатніх справ (хоч і немає дитини), мовні курси, автошкола, хоббі.
автор ПАЦАНКА О • 05 июня 2023
Ответ дляФФФФристайла
Мені 29. І тільки нещодавно сказала собі стоп, працюю без відпустки, досить.

ПП-шница• 05 июня 2023
Ответ дляАнаномчикус
Вам такое понравится?
А почему обязательно так? Я не работаю и детей нет. И муж очень обеспеченный, денег трачу сколько хочу и на что хочу. А 10 лет декретов... ну есть люди, для которых счастье в детях. Ничего плохого.
Киця-бриця• 05 июня 2023
А якщо такий чоловік з´явиться,але буде і вам зраджувати?!
От згодна,,що написали вище,що бійтеся своїх бажань
автор ПАЦАНКА О • 05 июня 2023
Ответ дляКиця-бриця
Я в стартпості не всі бажання вказала.
Там, окрім іншого, щоб було взаємне кохання, чоловік красивий, розумний, вірний, працьовитий. та інші уточнення).
Киця-бриця• 05 июня 2023
Ответ дляФрекенБок
Можна не сидіти,а на вулицю вийти
Киця-бриця• 05 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Я в стартпості не всі бажання вказала.
Ага ,як в кіно
Репетиторша• 05 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Десь з 24 до 30 років я працювала максимум 1 рік в компаніях і потім звільнялась щоб відпочити. Потім моє небажання ходити до офісу витрачати час на дорогу і взагалі витрачати своє життя на неприємних мені людей підштовхнуло до ідеї свого власного заробітку.Бачумв цьому тільки плюси: висипаюсь, можу працювати будь де і скільки вважаю за потрібне.Гнучкий графік і саме головне я сама все вирішую, не хтось за мене.
автор ПАЦАНКА О • 05 июня 2023
Ответ дляРепетиторша
Тобто ви просто звільнялись, а після відпочинку починали шукати роботу?
Киця-бриця• 05 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Я в стартпості не всі бажання вказала.
Це я до того,що чоловіки,які гарно заробляють і отримують дружину з дітьми,часто по шлюхамт таскаються так як вважають,що мають на це повно право,а дружина вдома сидить чи не сидить навіть, якщо в неї є хобі якесь , особисто знаю таких
Г@Л@В@ломка• 05 июня 2023
Дауж
Мию чакри щоденно• 05 июня 2023
Ответ дляГарнюнька
Я после увольнения и отдыха, каждый раз мечтаю снова работать, но это только пока не найду новую работу) А потом снова мечтаю уволиться. Какой то, блин замкнутый круг )
diablo12• 05 июня 2023
Вы мечтаете о работе, если вам нечем заняться. Я не мечтаю, мне даже без работы-часто некогда