Кракадэ• 05 июня 2023
George ключ. Не можу активувати по якійсь причині.
Зупинилася на етапі - не можу надіслати повідомлення підтвердження. Що я не так роблю?
Я в Україні, з чеської сімки хочу надіслати цей код підтвердження на цей номер (фото), а воно не йде (
Вже було спроб 50 напевно. Гроші на рахунку є
Доставучая• 05 июня 2023
Может потому что вы в Украине
Я думала вы в Чехии, то посоветовала бы прийти в банк, а так - кто вам сможет помочь?
Кракадэ
• 05 июня 2023
Ответ дляДоставучая
Может потому что вы в Украине
В мене брат в Чехії. Але без мене що він може зробити?
Кракадэ
• 05 июня 2023
Мені йду нарахування за користування карткою. А я навіть баланс не можу подивитися без цього ключа (
Доставучая• 05 июня 2023
Ответ дляКракадэ
Да, начисления с февраля идут.
Если расплачиваться этой картой минимум 4 раза в месяц, то комиссии за пользование картой нет. Если не пользоваться картой, то идёт комиссия.
Доставучая• 05 июня 2023
Ответ дляКракадэ
Думаю, ничего он не сможет, это ж ваша карта.
Кракадэ
• 05 июня 2023
Ответ дляДоставучая
Да, начисления с февраля идут.
Якщо забити, то шо буде? Я ж по суті не брала в них ніяких кредитів
Доставучая• 05 июня 2023
Ответ дляКракадэ
Долг будет. Без разницы, есть ли кредиты. Это обычная комиссия за обслуживание карты.
Карту перед выездом нужно было закрыть. В будущем могут быть проблемы с въездом в страну - долг-то накопится.