Бринзолетта• 05 июня 2023
Київ - Пшемисль, 89 потяг, підкажіть.
Дівчата,хто їхав нещодавно цим потягом, наскільки затримується? З зазором 2,5 години купила квитки на Інтерсіті до Кракова,тепер переживаю. І ще, чи є зараз в Пшемислі волонтерський центр,де можна взяти водичку та бутерброд?
Эта_Шикарна)• 05 июня 2023
Того року їхала, мали приїхати в 4 ночі, приїхали в 7 , на Краків сіли в 9:30 бо швидше не було квитків, а ви може і встигнете, як пощастить