Брююнетка• 05 июня 2023

Ситуація в секонді

Сьогодні сталася така ситуація🙈
Зайшли з донькою в секонд
Взяла я взуття, тримаю в руках, дивлюсь одяг
Потім моя донька почала проситись на руки, значить взуття я положила в корзину там де дитячі іграшки і підняла доньку до себе, повертаюсь взуття мого немає, дивлюся вже інша дівчина їх тримає, я їй пояснила, якая в мене склалась ситуація, і що я їх купую але вона не віддала, чесно, в мене до сих пір обіда.🙈
Ви б також не віддали ? На місці той дівчина
П.с вислухаю любу думку, тому якщо я не права то пишіть я не ображусь 😁
oboeva• 05 июня 2023
Ответ дляeuhunter
Зачем проклинать, что вы такое придумали. Ну так уж получается, что за несправедливостью следует расплата. И неважно секонд это или уровень люкса. Надо уважать и чужие потребности, а на только свои.
В мене око важке, зелене, ой не сподобалося б тій дівчині ходити в тих черевиках. Образити жінку з дитиною - це їй ще повернеться.
Расплата может и следует,но не в этой жизни

автор Брююнетка • 05 июня 2023
Сижу і думаю, оце я реанімація, що аж на порадницю написала🙈😁
inresta• 05 июня 2023
Ответ дляeuhunter
ну а как вообще в гломальном смысле ?
вот к примеру, Кучма отдал ЯО Украины, и ему уже 84 , живет и здравствует .... а сколько милионов он накрал ...
tarveldy• 05 июня 2023
Ответ дляБрююнетка
Да, сейчас по секонам только и покупаю себе одежду, экономлю чтобы дочке новые вещи покупать
робіть навпаки , дитині секонд, собі нове
дитина ростек бігає пачкає рве - їй головне зручно прикольно і мама не вб´є як порву, ви носитимете роками
чи ви токс?
tarveldy• 05 июня 2023
дівчина та дивна
Qorianka• 05 июня 2023
Ответ дляeuhunter
Ви чемна жіночка та добре, що не тримаєте зла. В мене око важке, зелене, ой не сподобалося б тій дівчині ходити в тих черевиках. Образити жінку з дитиною - це їй ще повернеться.
На каждый зеленый глаз найдется черный глаз тяжелее, если шо.
euhunter• 05 июня 2023
Ответ дляQorianka
А шо?
Qorianka• 05 июня 2023
Ответ дляeuhunter
А шо?
За проклятия по ерундовой причине обратка прилетает
euhunter• 05 июня 2023
Ответ дляQorianka
Вы что, реально верите в проклятья? 21 век на дворе.