Радість моя• 2 часа назад

Ні на що немає сил, готує вже два тижні чоловік

Тиждень до цього не готував ніхто, прибирає теж чоловік, ну як прибирає- прмиє кухню, санвузли і підлогу в залі.
Я от думаю, це вже все? Змиритись і замовляти клінінг на пост основі чи ще варто трохи поборотись?))
Чесно кажучи трохи грошей на це шкода, бо сама завжди ідеально справлялась, але як вже треба то треба.
Янка-угомонись• 2 часа назад
Зачем клининг, платите мужу 50% стоимости. Вон как хорошо справляется

СкрипяСердцем• 2 часа назад
Що ви там такого прибираєте що так важко? Купіть робот пилосос.
Ниф_ниф• 2 часа назад
Раз в месяц уборщица,робот каждый день катается
Гага Газу• 2 часа назад
А що з вами? Чому не обстежуєтесь?
автор Радість моя • 2 часа назад
Ответ дляСкрипяСердцем
В нас є робот. Важкого нічого хоч в нас і будинок, але якщо нічого не робити то воно засирається.
СкрипяСердцем• 2 часа назад
Якщо вбуті не ходитм, навіщо мити постійно підлогу? Пропилососив і все.
СкрипяСердцем• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
Діти є?
Грабля• 2 часа назад
У вас проблемы со здоровьем или просто лень?
Ноунэйм• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
Странная логика: не хочу чтоб засиралось, но и клининг платить не хочу

автор Радість моя • 2 часа назад
Ответ дляГрабля
В мене немає проблем зі здоров’ям, просто в один момент стало все лінь, щось там зроблю, але це все через силу, я раніше навіть не помічала цю роботу. От заглянула в холодильник там срач, все перекинуто, ну взяла б і прибрала 15-25 хв. Та яке, 4 день налаштовуюсь
Домашня Зюзя• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
А почему вы не убираете? Болеете?
Ноунэйм• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
Отключите интернет, сразу настроитесь
Гага Газу• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
Йдіть жо ендокринолога і психіатра. Схоже на депресію((
автор Радість моя • 2 часа назад
Ответ дляГага Газу
Немає в мене депресії, інші аналізи здавала в травні, все було ок
Аль де Барановна• 2 часа назад
Якщо самій ніяк, то клінінг, навіщо себе заставляти.
Знайдіть жінку, яка буде прибирати і готувати кілька днів на тиждень і все буле ок.
Ноунэйм• 2 часа назад
Ответ дляАль де Барановна
Жаба ж давит
Гага Газу• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
Як хочете.
Але людині якій все по фіг треба лікуватись. Ну або далі жити в такому стані і платити людям за допомогу
Ноунэйм• 2 часа назад
Ответ дляГага Газу
Як хочете.
Так ей не по фиг. Она хочет, чтоб было чисто, убирать не может настроиться, но и заплатить человеку за это тоже не хочет.
Гага Газу• 2 часа назад
Ответ дляНоунэйм
Ну то по фіг виходить.
Я якщо не хочу робити сама то плачу навченим людям.

автор Радість моя • 2 часа назад
Ответ дляАль де Барановна
Ну да, напевно потрібно буде таку шукати, просто переформатуватись вже на новий лад
Сіґеле-міґеле• 2 часа назад
Ответ дляНоунэйм
Отключите интернет, сразу настроитесь
Чудова порада .
Аль де Барановна• 2 часа назад
Ответ дляРадість моя
У мене раз на місяць генеральне прибирання чи за потреби, наймаю жінку, інший час підтримуємо з чоловіком і роботом.
Їмо просту їжу типу салат, каша/картопля, мя´со/риба/ овочі на грилі, яйця і тд, готується швидко і просто
або заклад, якщо лінь чи щось хочемо.
Модливо, час переформатувати побут під свох потреьи.
Этожзвяздаяегообожаю• 1 час назад
а що робите, що хочеться і можеться?