До поездки 19 дней.Сегодня узнала что ехать не смогу еще никуда еще очень долго:(.Турагент говорит что я прилетаю как фанера над Парижем.И во время войны мне никто ничего не вернет:(.
Ответ дляKristal2013
В договоре все прописано. Вряд ли там есть сноска на время ВП.
Нет договора на руках еще.Турагент обещала его прочесть
Kristal2013• 05 июня 2023
Ответ дляНаталья-249d
Аванс на то и аванс.
Manesik.ua• 05 июня 2023
Перепродайте,
повернення точно не буде, не повертають навіть у разі смерті, не то що хвороби..
Ответ дляManesik.ua
Перепродайте,
Ви так впевнено пишите, ніби у Вас великій досвід.
Повертали не одноразово кошти і у разі смерті, і по хворобі, і завислі у епідемію, і по страховці від невиїзду у період ковіду. І також за тури, що не відбулися під час війни, більшість туроператорів гроши повертали і зараз повертають. Друге питання, чи хоче турагент заморочуватися з цією процедурою?
Автор, до Вашого туру ще доволі багато часу. Ймовірно, можлива відміна без штрафа, або з мінімальним штрафом.
Який туроператор по Вашому туру ?
Ответ дляtourdream
Який туроператор по Вашому туру ?
Тур оператор Альянс.Турагент писала им сказали что могут вернуть только 25% от полной стоимости тура.Я оплатила 30%.Тоесть могут отдать только 5%
Ответ дляНаталья-249d
Так, у цього оператора це загальні правила по умовах договору:
а) за відмову або зміну в строк від 30 (тридцяти) до 22 (двадцяти двох) днів до початку поїздки - 10 % загальної вартості Турпродукту;
б) за відмову або зміну в строк від 21 (двадцяти одного) до 15 (п´ятнадцяти) днів до початку поїздки - 25 % загальної вартості Турпродукту.
Але якщо у Вас суттєві причини для відмови від поїздки, є підтверджуючи документи, можливо спробувати домовитися з оператором про анулювання без штрафу.
Ответ дляtourdream
Грыжа позвоночника.Из за чего начала сильно болеть рука.Не знаю как я В таком состоянии выдержу дорогу :( Но вряд ли это тянет на то что б мне вернули деньги без штрафов