Подтяжка• 05 июня 2023
Акція від Mastercard та ПриватБанк
Отримала з номера 2700 смс з вітанням що дитина стала переможцем акції та посилання на ел. сертифікат від Сільпо на 100 грн
У дитини є картка юніора і я реєструвала у подібній акціі її, але умова буда робити покупки карткою, чого не було(але були інет оплати)
За посиланням не проходила, якись номер підозрілий 2700, але ж якщо це шахраї звідки вони знають что у мене у п24 є картка юніори. Чи це усім навмання таке розсилають?
Синиця у спідниці• 05 июня 2023
Мастеркард пише з офіційного бота про такі речі і зразу вказує код сертифікату без посилань. Ви умову не виконали тим більше, на що тоді розраховуєте ?
Подтяжка
• 05 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Де написано на що я розраховую? Перечитайте останні 2 речення у питанні
Синиця у спідниці• 05 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
До чого тут акція від привату до розводу із сертифікатами Сільпо?
Подтяжка
• 05 июня 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Анонс і реєстрація цієї чи подобної акції був у п24.
Приз сертифікат Сільпо здається на солодощі
Подтяжка
• 05 июня 2023
Так, вечір перестає бути томним. Подзвонила на 3700 кажуть 03.96 в п24 у мене є сповіщення, про виграш. Подивилася, нема його, у дитини у п24 також нема. Тепер я вже хочу цей сертифікат, але посилання з лівого номера 2700 то стрьомно. Піду завтра в сільпо чи буду шукати іх гарячу лінію
Говорю відверто• 05 июня 2023
Ответ дляПодтяжка
Попробуйте на мастеркард позвонить. У них есть горячая линия