Я Головна• 05 июня 2023

оцените маникюр от мастера

Делает в пгт. 500 грн. Стаж работы около 5-6 лет.
Укр_жіночка• 05 июня 2023
Ну норм
Аккуратно
Невгамовна сила• 05 июня 2023
В мене були б питання до роботи з кутикулою, чітко помітні острівці запалення. Але може просто суха незволожена шкіра, а загалом гарно.
Нафаня Маня• 05 июня 2023
С кутиулой беда
Мира всем• 05 июня 2023
Фигово,кутикула,валики
Працівниця року• 05 июня 2023
Ужс! Маникюра нет. Только гель.
Проработник• 05 июня 2023
У вас в пгт дуже великій вибір майстрів що ви от так всій країною обираєте?) подобається вам робіть
Сама собі лікар• 05 июня 2023
Не так, щоб вау, но і не страх
ТАЗератти• 05 июня 2023
моя мне за 500 тоже кутикулу такую оставляла, типа не хотела сильно елозить и глубоко врезаться, просто то такой как у вас на фото расчешуйчатой она возюкала маслом в конце и вуаля! сразу красиво, а как домой придешь руки помоешь - опять видно, а наутро воспаления от микротравм, всю неделю эти места болят, а в конце недели кутикула уже буд-то я и не платила 500 за маник на месяц.
Голена блондинка• 05 июня 2023
Кривувато. Та й дорого за таке в смт
Сама собі лікар• 05 июня 2023
А в моделі, здається, пальчики трошки брудненькі
автор Я Головна • 05 июня 2023
Ответ дляСама собі лікар
Це клієнтка
Намакушка• 05 июня 2023
Нормальный маникюр. Для пгт дорого. В Киеве 600 плачу.
автор Я Головна • 05 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Кривувато. Та й дорого за таке в смт
Дешевше немає мені здається, за більш менш якість , в Києві 500-800 в середньому
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 июня 2023
сбоку невырезано и это видно
Спасу мир• 05 июня 2023
Ответ дляПроработник
Звісно, а що ще робити в смт)
У нас багато, реально)
500 грн лише в найкращої із сухожаром
автор Я Головна • 05 июня 2023
Ответ дляСпасу мир
Звісно, а що ще робити в смт)
У нас багато, реально)
500 грн лише в найкращої із сухожаром
У мене 1/4 колишніх однокласниць манікюри роблять
Голена блондинка• 05 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Я в Києві роблю, 460
автор Я Головна • 05 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Я в Києві роблю, 460
Клас. Самі собі теж робите?
Голена блондинка• 05 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Клас. Самі собі теж робите?
Ні, в майстра роблю, не сама )
автор Я Головна • 05 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Ні, в майстра роблю, не сама )
Ааа, сам манікюр краще
Тримаю свічку• 05 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Я в Києві роблю, 460
У вас норм.
Спасу мир• 05 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
У нас колишні вчителі і офісні працівники в манікюри пішли, і у візажисти, колористи.

А лікарі в косметологи)
А що робити якщо держава іх не дуже цінує))
Пішли туди де гарно оплачується
автор Я Головна • 05 июня 2023
7 років стаж, помилилась
автор Я Головна • 05 июня 2023
Ответ дляСпасу мир

А лікарі в косметологи)
Пішли туди де гарно оплачується
Надіюсь лишаться ті які нас будуть лікувати
Кривая спроса• 05 июня 2023
Ответ дляНевгамовна сила
У меня так на фото когда лаком немного на кутикулу попаду, кажется что плохо очищено и на фото кутикула красная какая-то, а на деле нет)
Тримаю свічку• 05 июня 2023
А у кого некрасивая форма ногтей, особенно большой палец(ноготь короткий и широкий) вы делаете маникюр? Покажите плиз образцы, чтобы скрыть все недостатки.
Невгамовна сила• 05 июня 2023
Ответ дляКривая спроса
Можливо, але тут на фото виникає саме таке враження. В мене самої страшенно суха шкіра, заусениці виникають постійно, то я просто роблю необрізний манікюр -- не так гарно, але пальцям легше. А в моделі на фото шкіра дуже суха, там якщо придивитися, то видно ділянки огрубіння і сухості на пальцях, на фалангах. Мені це знайомо.
автор Я Головна • 05 июня 2023
Ответ дляТримаю свічку
У меня форма обычная но ложе маленькое, а я люблю большое чтобы без свободного края было. Как у девушки с фото выше
Кривая спроса• 05 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
А я не могу без минимальной длины, всегда чуть отращиваю..Плюс гипонихий довольно большой.
Спасу мир• 05 июня 2023
Ответ дляЯ Головна
Оце точно…