Бентливуман• 05 июня 2023
Чи варто погоджуватися на зустріч?
Добрий день, зараз тимчасово знаходжусь і працюю за кордоном. Колега - іноземець (мені 25, йому 26) запросив прогулятися містом. Не зовсім зрозуміло чи це симпатія його сторони, чи просто дружба. Хоча він казав, що хотів би мати просто друга. Справа в тому, в мене досі нікого не було і я навіть нецілована. На жаль, так склалося, що вчилася і працювала у жіночому колективі. А симпатії були невзаємними. Боюся, що якщо буде симпатія з його сторони і діло дійде до поцілунків і тд він подумає, що я якась ненормальна. А ще гірше це рознесеться у колективі. Чи варто погоджуватися на зустріч?
Снежнакомка• 05 июня 2023
Та идите пройдитесь, что вы мозги себе сношаете уже). Вас просто пригласили погулять.
Бандитка Сью• 05 июня 2023
Ответ дляСнежнакомка
Автор вже імена для дітей придумує
Сама не знаю• 05 июня 2023
Вам же сказав що потрібен лише друг. Може він гей, а ви вже писькостражданням займаєтеся. Йдіть пройдіться з ним
Бентливуман
• 05 июня 2023
Ответ дляБандитка Сью
Автор вже імена для дітей придумує
Ні, про таке я навіть не думаю. Мабуть я дуже накручую себе)
Последний вагон• 05 июня 2023
У мене таких думок в 16 не було. Як і бажання зустрічатись.
А потім з’явився той... Хм, пам´ятаю сама поцілувала. От так мені захотілось. Але то був короткий роман. Навіть без закоханості. Якась симпатія.
Последний вагон• 05 июня 2023
Автор, думаю, ніхто на вас не буде кидатися.
Лиш би сама не накинулись, як ото я
Весела моль• 05 июня 2023
може він вам як чоловік і не сподобається. йдіть гуляйте, спілкуйтесь, а там побачите
Бентливуман
• 05 июня 2023
Ответ дляПоследний вагон
16 це не 25. Думаю, хоча б мінімальний досвід стосунків має бути. А у мене повний нуль(
Последний вагон• 05 июня 2023
Ответ дляБентливуман
Всі ми колись починали
Деколи думаю, ліпше б і не починати.
Хвіст пістолетом і на побачення
Якщо подобається. Інакше для чого?
Деколи думаю, ліпше б і не починати.
Хвіст пістолетом і на побачення
Якщо подобається. Інакше для чого?
Я_не_аноним_100%• 05 июня 2023
Если вы не против продолжения и не будете жалеть, то не заморачивайтесь, что подумает. Но я бы не спала несколько свиданий, чтобы он не думал, что вы уже кидаетесь на лишь бы кого
Я_не_аноним_100%• 05 июня 2023
Ответ дляБентливуман
25 не 50. Если вы занимались учёбой и карьерой, то нормально. На самом деле многие доживают до 25 без отношений
Бентливуман
• 05 июня 2023
Ответ дляПоследний вагон
Всі ми колись починали
Деколи думаю, ліпше б і не починати.
Хвіст пістолетом і на побачення
Якщо подобається. Інакше для чого?
Деколи думаю, ліпше б і не починати.
Хвіст пістолетом і на побачення
Якщо подобається. Інакше для чого?
Як мінімум попрактикую англійську