Бутербродница• 05 июня 2023
Стентування коронарних артерій - вартість
Можливо, хтось нещодавно мав подібну проблему. Скільки коштує стентування серця зараз? Дякую усім
Плету интриги• 05 июня 2023
Озвучили 43+- за один стент. А там в залежності, від використаних матеріалів під час операції.
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
Це ціна стенту чи вартість послуг?
Бутербродница
• 05 июня 2023
43- стент, приблизно 8- матеріали для коронарографії, 26- я минулого разу заплатила за розходняки для стентування і 2 балони, бо не могли продути з першого разу. Може, в 100 тис реально вкластися?(
Сіточка• 05 июня 2023
Клега робив місяць тому у черкаському кардіоцентрі. Обійшлося 2500. Ми хотіли збирати допомогу, то він відмовився, сказав не дорого
Плету интриги• 05 июня 2023
Ответ дляБутербродница
З одним стентом? Ми сплатили за один стент + все інше десь 56тис, ще за палату 6.
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляСіточка
Це щось нереальні цифри
Сіточка• 05 июня 2023
Навіть дивуюся таким величезним цінам. Може різне стентування. В нього без наркозу було через стегнову артерію
Плету интриги• 05 июня 2023
Ответ дляСіточка
Це в доларах?
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
Ні, точно, ще ж за саму операцію платити(
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляСіточка
Теж без наркозу
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляСіточка
Але через руку
Плету интриги• 05 июня 2023
Ответ дляСіточка
В гривнях
Це щось не те. Або стент безкоштовний. Але сама коронографія дорожче навіть.
Плету интриги• 05 июня 2023
Ответ дляБутербродница
Робили 2 тижні тому.
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
На саму коронарографію потрібно 6-8 тис в аптеці залишити(
Сіточка• 05 июня 2023
Ну цеобласний кардіоцентр, можливо державна установа і стент безкоштовно. Взагалі і в інтернеті пишуть- Стоимость стентирования? Стентирование – это БЕСПЛАТНОЕ вмешательство. Услуга оплачивается Национальной службой здоровья Украины (НСЗУ).
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
Робили 2 тижні тому.
Разом скільки обійшлося?
Плету интриги• 05 июня 2023
Ответ дляБутербродница
Разом скільки обійшлося?
Я ж писала- 56тис + палата 6.
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляСіточка
На це хіба що пишуть, на жаль
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляПлету интриги
Я ж писала- 56тис + палата 6.
Я думала, це без стенту
Плету интриги• 05 июня 2023
Ответ дляБутербродница
Я думала, це без стенту
Ні, це все разом. Київ.
Бутербродница
• 05 июня 2023
Ответ дляСіточка
В нас взагалі медицина безкоштовна…
Плету интриги• 05 июня 2023
Ответ дляБутербродница
В нас взагалі медицина безкоштовна…
Трохи є безкоштовних, але не все просто, на жаль. По швидкій, при інфаркті - 1 стент. Програми безкоштовних стентів є, питайте в лікарні. У нас вийшло частково платно.
Сіточка• 05 июня 2023
Ответ дляБутербродница
На це хіба що пишуть, на жаль
Ні, так і є. Оплатив 2500 усього. Направили після інфаркту. Зробили стентування і чере день додому.
АБВГДейка• 05 июня 2023
Ответ дляБутербродница
У подруги тато з інфарктом в лікарню попав, теж треба тепер таку операцію робити. Як раз 100тис. і загадали за все.
Сяду на шию, дорого!• 05 июня 2023
В Институте сердца в Киеве при инфаркте по ’Скорой’ было условно бесплатно два года назад (какие-то медикаменты все равно покупались).
Но там долго не держат.
Тримаю свічку• 05 июня 2023
В Києві в інституті серця батьку сказали 25 тисяч грн за 1 стент, це ціна з встановленням, бо сам стент копійки коштує, пропонували 3 поставити
Тримаю свічку• 05 июня 2023
Проблема що навіть в одній лікарні один хирург одну суму бажає інший іншу, залежить від жадібності хирурга