Бутербродница• 05 июня 2023
Стентування коронарних артерій - вартість
Можливо, хтось нещодавно мав подібну проблему. Скільки коштує стентування серця зараз? Дякую усім
Сяду на шию, дорого!• 06 июня 2023
Ответ дляТримаю свічку
Проблема що навіть в одній лікарні один хирург одну суму бажає інший іншу, залежить від жадібності хирурга
В Институте сердца такого нет, там всё через кассу.
Если ’Скорая’ привезла в течении нескольких часов после инфаркта, то бесплатно. В других случаях у них тарифы утверждённые, но все платиться там официально.
Дружная семейка• 06 июня 2023
В обласній (Київ) 31 тис. грн за один + небагато за ліки. Без наркозу, через руку. Приїхали по швидкій. В травні цього року.