В Україні знову конфлікт з приводу мови. Підлітку у Львові зробили зауваження, коли той публічно грав на гітарі пісні Цоя. Захисники хлопця вважають, що той не порушив закон, бо згідно Конституціїї, громадяни мають право слухати музику будь-якою мовою.
Kristinka2106• 05 июня 2023
Молодец пацан. По факту все сказал,жаль что в итоге его прижали и заставили извиниться
Мадам Клико• 05 июня 2023
Вважаю Цоя співаком часів Радянського Союзу. Часів перебудови. Я тоді закінчувала 11 клас. І що тепер? Не вважаю його рашистським.
Kids Store• 05 июня 2023
Депутатка неадекватная. Ходит по улицам и пристает к пацанам. Это наверное такая предвыборная агитация)
Ответ дляМадам Клико
Справа в тім, що в нього є військові пісні. І надихаючись ними рашисти йдуть в бій. Так що ситуація неоднозначна
VasilisaLisa• 05 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Хіба звучання російських пісень не заборонено у громадських місцях?
А на закон посилання дасте?
Лера+Тимур• 05 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Спілкуючись з нашими військовими, скажу вам, що його слухають і співають і вони)
WhiteWidow• 05 июня 2023
Якщо вже так не подобалось, можна було просто зробити людині зауваження. А не починати чергове полювання на відьом.
А пані депутатці зайнятись тупо нічим.
VasilisaLisa• 05 июня 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Взаємно
’Под запрет попадают ’продукты, произведенные артистами или авторами, которые были или есть граждане государства-агрессора’. Более того - такие артисты больше не смогут выступать с гастролями в Украине. Исключение составляют те артисты, которые сейчас не имеют российского гражданства или умершие артисты, которые на момент смерти не были гражданами России’
Цой - громадянин радянського союзу, а не Росії. Самім вам би у Гугл сходити
yanifangi2• 05 июня 2023
Это его личное дело
у нас все меняется и не в лучшую сторону
Да да , сейчас на меня нападут, но это мое мнение
Kristal2013• 05 июня 2023
Ответ дляНОУ_Нейм
Але ж і російською наші розмовляють. Дехто на їхніх серіалах та на Comedy club виріс.
Так вы тоже на русском шпилите . Как прошлый акк забанили, так сразу с этого начали строчить.
Renesmeе 16• 05 июня 2023
Ответ дляVasilisaLisa
Ну ось бачте як корисно поспілкувались, ви навчились новим навичкам, гуглити