муха в кедах• 06 июня 2023
Кіт дуже сильно чогось раптом злякався
Ніколи такого не було. Домашній кіт раптом прибіг вскухню до мене з іншої кімнати дуже наляканий і заховався в мене за спиною на підвіконні. Дівчата, він від страху бідний аж впісявся!!! Весь трусився, настовбурчив шерсть, очі величезні. В такому стані сидів з півгодини, потім помалесеньку вийшов і сховався під ліжко. На їжу не виходить.
Мені самій аж не пособі стало. Сильного звуку не було ніякого, не мявчав. Обдивилась кімнату, думала може щось залетіло через вікно - птах, літуча миш... нічого нема.
Що це могло бути, бо я вже сама боюсь
Пушкининиана• 06 июня 2023
Блин. Даже не знаю, что посоветовать. Пусть хвостик будет здоров
Может клина поймал
Я тертий жук• 06 июня 2023
Моя кошика тоже прибежала к родителям. Услышала взрывы. И потом пошла в коридор ждать, пока мы придем
муха в кедах
• 06 июня 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Не було вибухів ніяких, це не в тривогу було. Звуків гучних не було.
Безпорадна Кроко• 06 июня 2023
Мой от взрывов сейчас мечется, везде прячется, спрятала его под одеялом. Успокоился.
Коты они слышат очень хорошо, то что вы не услышали, а кот может услышать
муха в кедах
• 06 июня 2023
Ответ дляМама Чели
Щось побачив
Та от думаю що він міг побачити. Мені тепер самій страшно чесно кажучи.
Кривая спроса• 06 июня 2023
Сколько лет коту? Может он ничего не увидел, а болит у него что-то у кошек на боль неадекватная реакция.
муха в кедах
• 06 июня 2023
Я вже накручую собі все на світі, і що то в квартиру хтось чужий зайшов (він боїться чужих, особливо мужчин), або вже й містику розглядаю. В суботу похоронили друга з війни, я проревіла всі вихідні...
муха в кедах
• 06 июня 2023
Ответ дляКривая спроса
5 років.
Та може би нявчав тоді. Він розглядається, шукає щось, що налякало, вверх дивиться і в ту кімнату звідки тікав.
Кривая спроса• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
5 років.
Ну да мало ли. Возмите его осмотрите, пощупайте везде. Может паука или таракана увидел. Вы в кв.? Дом? Может он мышь увидел, не все коты охотники.
Кривая спроса• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Если вам так прям неспокойно, зажгите свечу, и обойдите все углы кв. По часовой стрелке.
муха в кедах
• 06 июня 2023
Ответ дляКривая спроса
Квартира, 2 поверх. Вікно було відкрите навстіж без москіток.
Павуків ніби не боявся, пташок то хотів ловити завжди, інстинкт спрацьовував. З мишима не знаю, не зустрічався...
Конфиденциальность• 06 июня 2023
У нас таке було, шерсть дибки стала, хвіст розпушився, моя думка тоді була - що десь щось по електриці зачепила, не знаю, я тоді теж налякана була
муха в кедах
• 06 июня 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Я теж думала, може током його шибануло, щось розгриз може, але все ніби подивилась, все ціле...
муха в кедах
• 06 июня 2023
Ответ дляКривая спроса
Дякую, спробую. Реально не по собі, може знак якийсь....я ще й за чоловіка боюсь, він воює
Айпишница• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Ой ну какой знак. Это животное, мало ли что климануло.
муха в кедах
• 06 июня 2023
Ответ дляШанельКуКу
Може залетіла миша летюча? Москітки стоять?
Нема сіток. Я так думала може миш, але подивилась ніби ніде нічого. Блін, може сховалася, я не знаю як вони себе ведуть, якщо залетять. Брррр
Конфиденциальность• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
У нас теж ніби все ціле було, але ж то коти, вони дістають усюди.
Конфиденциальность• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
У нас, доречі, москітки стояли. Тому й на електрику подумала
муха в кедах
• 06 июня 2023
Може точно літуча миша, зараз ще раз огляну добре кімнату. Хто знає вони ховаються? Пищать ні?
Але шо ж то кіт може таким ссиклом бути шоб так миші злякатись? Я навпаки думала завжди, що маю захисника...
ШанельКуКу• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Ховатися можуть ,в нас колись було,за шафою...
муха в кедах
• 06 июня 2023
Миші не знайшла, лежу пробую спати...Але ні коту, ні мені не спиться))
Кіт досі не заспокоївся ще, а це все було ще десь 22-23 година
Подмигашка• 06 июня 2023
Ответ длямуха в кедах
Ви не в Херсоні? Може кіт відчув наближення води?
Кукусик• 06 июня 2023
Ну сами подумайте! Мозги включите, идиотки мистические!!БЛД.Кот шоке и вписявся ! Почки идите проверять коту и мочевой .Там колика случилась почечная.Боль адская вот кот и в шоке. Угробите животное. Мучается уже 12 часов.
муха в кедах
• 06 июня 2023
Ответ дляКукусик
Можливо ви праві. Мені не схоже, що зараз в нього болить щось і є якісь проблеми з здоров´ям. Але він далі дуже нашорошений і обережний. З кімнати без мене не виходить, тільки біля мене крутиться. Я поспостерігаю, в нього колись з сечовипусканням були проблеми, був пісок, це десь 2 роки тому. Але то інша поведінка була. Я подивлюсь, і дійсно звожу до ветеринара після обіду