Радіють? Чи Україна винна, бо не здалася?
Ну, розумію, що нам на їх думку навчхати, але ж..
nightwoman• 06 июня 2023
Ответ дляkarinaanik
В Крыму нормальных почти не осталось.
Мне все равно... У них есть прекрасный выбор пойти по зову сердца. Те, кто останется и украинский язык вспомнят и червону калину выучат.
Ответ дляРусні здаПи
А думаєте татарам кримським легко виїхати ? У них є взагалі куди їхати? Вся їх історія і культура пов´язана з Кримом. У всіх є гроші і моральні ресурси виїхати з спокійного дому (на той час) в знак протесту?
Хто хотів то міг і з совка виїхати. Було б сильне бажання. І якщо не можна було б виїхати звідки б взялась мільйонна діаспора українців по цілому світу.
Були різні хвилі еміграції, виіждали у 19ст, під час першої світової війни, після революції, в роки громадянської війни, після закінчення другої світової прагли попасти в американську окупаційну зону, шоб не повертатися в совок. Також євреї виїжджали.
А так, то за часів срср не багато було можливостей. Не порівнюйте з можливістю виїхати з Криму та Донбасу.
Русні здаПи• 06 июня 2023
Ответ дляsur_sur
Нащо виїжджати і куди ? За чий рахунок? Що Україна зробила,щоб надати їм можливості для переїзду на материк ? Чому злила Крим ?
Русні здаПи• 06 июня 2023
Ответ дляsur_sur
Дуже навіть можна виїхати було . Корупцію ніхто не відміняв. І диряві кордони. + Легальні варіанти робота-туризм . Морально так само як і залишити дім і життя в Криму їх жителям
Ответ дляРусні здаПи
Тобто те що на території України жили 25 років росіяни/любителі росії і чекали поки їх асвабадят вам віриться охочіше ніж в те що там живуть українці в окупації росії?
Нет там украинцев давно.
Украинцы выехали на подконтрольную территорию.
На полуостров приехало дофига рашистов еще с 2014.
Там их 90% и 10% украинцев-пофигистов
thumbelina_la• 06 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Крим це Україна для українців. А кому щось не подобається може їхати . Не повинні всі страждати через групу виродків. Там живуть такі ж українці як у Львові, Києві, Донецьку і т.д.
Порівняти кримчан з львів‘янами це серйозний ляпас для других…
Вони таке не заслужили
Русні здаПи• 06 июня 2023
Ответ для Shady lady
Вони таке не заслужили
Не переживайте, я львів´янка.
thumbelina_la• 06 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Не переживайте, я львів´янка.
Неочікувано..
У мене дві знайомі родини з Криму і дід у подруги, всі за рашу були в 2014. Так і писали «залиште нас у спокої! Ми хочемо в росію!»
Як зараз, не знаю, спілкування перервали на цьому.
У Львові також є такі прецеденти?
Ну, що б сказати що там такі самі?
Бо я там навчалася, знайомих багато, та таких не знаю жодного
У Львові також є такі прецеденти?
Ну, що б сказати що там такі самі?
Русні здаПи• 06 июня 2023
Ответ для Shady lady
Неочікувано..
У Львові також є такі прецеденти?
Ну, що б сказати що там такі самі?
У Львові також є такі прецеденти?
Ну, що б сказати що там такі самі?
Є такі у Львові. Мій тато. Який тут був народжений
thumbelina_la• 06 июня 2023
Ответ дляРусні здаПи
Не можу повірити..
Місто, де всі плекають мову, носять вишиванку на свята, вшановують традиції, а День Незалежності - найграндіозніше свято..
У людини, в такому оточенні, просто немає шансів мати проросійські погляди. Як так? ..
Аноним Первый• 06 июня 2023
Ответ дляБезникая
Не поняла, они думают им бобры платину построят?
Зранку було відео , що по Херсоні вже бобри ходять і вода навкруг. Їм смішно від цього, вони радіють що Україну затоплює меми роблять.