ПростоБелка• 06 июня 2023

Питання жінкам в шлюбі

Доброго дня.
Дівчата проясніть, що відбувається в шлюбі з інтимом. Дружина не виступає ніколи ініціатором, немає жодних еротичних фантазій, одяг - штани та футболка, прошу одягатись жіночніше - ігнорує. Інтим настільки рідко, що я закінчую через хвилину. Обговорювали кілька разів але нічого не змінюється. Це не співпадає статева конституція? Невже моє спасіння це регулярна мастурбація і не рухати дружину?
ЧупакабраЗеБест• 06 июня 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Не люблю в принципе выступать инициатором,для меня это не сексуально,люблю когда муж пристаёт. Ходить по дому в кружевах и варить при этом суп или мыть ванную тоже как-то не очень знаете ли.
ога, еще и накабуках,это ж секси.

автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
можливо ’вогник’ трошки згас в неї. пробуйте шукати підходи, тільки не сильно давіть на мозок. як писали раніше-більше романтичних прогулянок, ресторанів чи вечерь вдома, поїхати кудись на вихідні. якщо ви не в Україні, то я розумію, чому дружина вдягає футболки і джинси. бо так ходять більшість і це зручно, це теж треба розуміти. жвнки люблять, коли про них турбуються. пробуйте
Проблема в тому, що я ніколи не був таким, що підсідає на вуха жінкам. Працюю зараз над двома проектами бо купив квартиру в цій країні і її треба виплатити якнайшвидше.
Nataly_Nab• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
Поясніть…
Дуже довго пояснювати. Двічі Вам починала писати і видалила, бо довго. Від душі рекомендую - виділіть 10-20 хвилин і гляньте бодай пару відео Юлі Гайворонської, Ви не пошкодуєте і, сподіваюсь, знайдете відповідь на своє питання. https://www.instagram.com/yuliya_gayvoronskaya/
І буквально тезово все ж таки напишу.
Масаж-він буває не тільки лікувальний.
Масажна свічка або ароматне масажне масло зробить для вашої жінки з вас найліпшого масажиста в світі. Ніхто не чекає від вас світових технік масажу. Посто погладжувальні рухи для розслаблення спини, ніжок, бедер, а там як піде) .
Оральний секс може бути цілком як окремий вид сексу. Чому більшість чоловіків вважає це просто прелюдією?
Жінка прийшла додому, стомилася або якісь проблеми, зробіть ій куні і ви здивуєтеся, коли наступного разу вона сама ініціює вам класний мінєт.
Мрії у вирії• 06 июня 2023
Ответ дляЯ в дамках
Во-первых, никто не уточнял насколько это редко раз в день, в неделю, в месяц, в год... И описание про одежду и возбудлается совершенно не вяжутся. Если он так возбуждается на ровном месте на фига ему секси одежда))?
Ну как...жена должна сексуально обслужить т е его соблазнять, наряжаться и т д, а он будет потреблять. А сейчас этого нет она почему-то не ’отрабатывает’ свою функцию.
автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляЯ в дамках
Так насколько редко? А как вы выглядите, может вы для нее тоже не секси? И еще, позоде не очень ей ваши умения подходят. Грубо говоря, как любовник вы двоечник.. Это если исключить что ей в целом не хочется секса просто.
Ви напевне праві, простіше переключитись на мастурбацію і «масажисток» і не морочити обом голову.
автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
идите в спортзал, на курсы куни, новая прическа, уход за собой.

Подарки, цветы, внимание, детей своей маме, сами в отпуск вдвоем.

Чем вам эта прямота не устраивает ?
В мене на це все немає часу бо я зараз зосереджений на фінансовому добробуті нашої родини.
Viktiriia-ec46• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
ви маєте любити жінку і в футболках, і в вечірній сукні і без неї. можливо ви своїм диктуванням-що їй вдягати і віддалили її від себе. прийдіть і скажіть-а давай тобі ще якихось футболок прикольних купимо? пробуйте підлаштовуватись під неї. пригадайте-можливо ви колись їй щось образливе сказали і не звернули увагу, а образа сидить і не хоче зникати
МинерАлочка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
да. Для вас это лучший выход, а жена себе найдет любовника который сможет ее удовлетворить.

И все довольны.
МинерАлочка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
а у жены нет времени на секс с вами.

Все честно.

автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Лишається лише сексолог бо можливо в вашому дописі істина є але мені важко її віднайти.
Миззери• 06 июня 2023
Купите белье красивое , старайтесь доставить ей удовольствие в первую очередь , разгрузить от домашних дел , повести отдохнуть
МинерАлочка• 06 июня 2023
Ответ дляМиззери
автор ничего этого не хочет делать, а только хочет чтоб жена ему давала.
Кондуктор маршрутки• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
В нас так було, автор, ніколи не допомагав, а тільки вимагав. Бажання пропало.
МинерАлочка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
вы просто ленивый и не слишком то и хотите секса.

Мой муж очень любит секс, поэтому он освободил меня от работы и быта, взял все на себя и получает секс каждый день от красивой и всегда готовой жены.
Для драки• 06 июня 2023
Сколько вам лет? Жене? Жена сильно устает? Вы просите прощения у нее? Вы знаете, что ей не нравится в сексе с вами?
Трохи злякана• 06 июня 2023
Ответ дляМетровий сантиметр
Вы ее больше не возбуждаете
Чувак кончается через минуту. Кого он будет возбуждать?
Ворую вкусняшки• 06 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
не маструбуйте, бо зробите собі гірше. зробіть романтичну вечерю чи замовте щось , винце і всяке таке і поговоріть
Хто вам таку маячню сказав?
автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка

Ну ваш чоловік або дуже забезпечений і звільнив вас за рахунок інших людей(хатня робітниця, няня ітд) або не заробляє і закладає посуд в пмм. Моя дружина працює половину дня на легкій віддаленій роботі і займається побутом. Якщо я буду займатись побутом то я приділятиму менше часу своїм проектам і не зможу оплатити куплену квартиру. Я працюю по 10 год, щоб все заплановане получилось. Я навіть в спортзал перестав ходити бо це забирає забагато часу :(
Viktiriia-ec46• 06 июня 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Хто вам таку маячню сказав?
як не дивно-чоловіки) не могли кінчати від звичайного статевого акту. завершення мало бути з рукою

автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Це цілковита правда, від мастурбації набагато яркіший оргазм бо сила стиснення в рази потужніша ніж жіночі статеві органи. Після мастурбації багато чоловіків починають просити анал бо класика вже не цікава.
Viktiriia-ec46• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
прокачати м´язи тазового дна і все буде добре. і свічку на торті зможе здути і коктейльчик через трубочку м´язами поганяти по трубочці
МинерАлочка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
Нет, сам зарабатывает и сам занимается бытом. Хотя я и не работаю.

А вы да - просто ленивый. Что вам мешает после 10ти часов работы зайти купить цветы, приготовить поесть и убрать квартиру?
автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляNataly_Nab
І буквально тезово все ж таки напишу.
Масаж-він буває не тільки лікувальний.
Я розумію, все описане і мене би тішило в ролі отримувача. Якби я менше працював то я би і напевне це все робив, якщо ти не загружений то можна і романтично розслаблятись.
МинерАлочка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
Тогда нафига вам секс с женой если правая рука вам доставляет больше удовольствия чем звезда жены?
МинерАлочка• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
И не надо оправдываться работой. Миллионы мужчин и работают и жену в состоянии любить , холить и удовлетворять.
Nataly_Nab• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
Тоді вибачте, але тра*атись за те, що Ви купили квартиру це щось типу про утриманок.
МинерАлочка• 06 июня 2023
Ответ дляNataly_Nab
Она и этого не должна. ’За квартиру’ хватит и еды с уборкой.
Nataly_Nab• 06 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка
я ж і пишу, що тра*атись з квартирою це не про відносини, а суто про утримання.’ Содержантка’ по-російськи.

а про їжу з прибиранням теж спірне питання. Дівчина теж працює
автор ПростоБелка • 06 июня 2023
Ответ дляМинерАлочка

Шлюб - це партнерство, я ж можу хатні справи закрити хатньою робітницею, секс теж не проблема знайти коли є кошти але в мене є сім‘я і в нас спільні цілі в житті. Секс з дружиною - він не безцінний і має свою ціну і має відповідні альтернативи. Ви своєму чоловіку менструальну кров підливаєте?
Nataly_Nab• 06 июня 2023
Ответ дляПростоБелка
Після цього повідомлення взагалі нічого Вам не хочеться писати .
З вами все зрозуміло. І справа не в дружині, здається