Магиня• 06 июня 2023

Яку сумку взяти house чи Waikiki

Вибір тільки такий. Є основна велика шопер шкіряна і потрібна інколи маленька такого типу. Бюджет обмежений. В якої з цих фірм більш менш якість?
Результат:
вже голосів: 48
34 (70.83%) House
14 (29.17%) Waikiki
Любви вам!• 06 июня 2023
Ничего оригинального

Пасти Ла• 06 июня 2023
У house краща якість.
Сама купляю квіти• 06 июня 2023
House більше подобається
автор Магиня • 06 июня 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Ничего оригинального
Дякую) За оригінальнальністю не гонюся, потрібна зручність особисто для мене. Сумки цих фірм ніколи не брала, тому і цікавлюся якістю, бо розумію що за таку ціну лотерея)
Попа как у Кардашьян• 06 июня 2023
Первая больше нравится из-за ремешка, не люблю ремешки с цепями, это из 2012 что-то
...аяприкольная• 06 июня 2023
Ответ дляМагиня
Берите хаус.
У меня есть их несколько сумок.
Я отношусь бережно и они мне служат, в хорошем виде и состоянии.
автор Магиня • 06 июня 2023
Ответ для...аяприкольная
Берите хаус.
У меня есть их несколько сумок.
Дякую

Стрекоза любви• 06 июня 2023
Перша на картинці виглядає краще. На другій сумці срібна бляшка, скоріше за все подряпається, а може й облізе. Окантовка заходить одна на одну.
Кумедна• 06 июня 2023
Я думаю вайкики хуже по качеству
Но честно это одно и тоже