Та никада в жизни• 06 июня 2023
Квитки на поїзд Київ-Яремче
дівчата, хто знає, на це напрямок коли відкривають продаж? дивлюся - є квитки максимум на 13-14 днів наперед, ще і не на всі дні.. Перевірила кожен день від сьогодні туди і назад - картина неясна зовсім.
Хто знає - поїзди кожен день туди йдуть чи ні? і продаж за скільки відкривають?
Забронювала на липень житло, а тепер не знаю чи вдастся купити квитки.. Якась біда з ними.. В гуглі інфо не знайшла свіжої.
Укрзалізниця’ продовжує планові ремонти інфраструктури, через що на певний період зміниться графік та маршрути деяких потягів.
Поїзд №55/56 Київ — Рахів не буде курсувати з Києва від 11 до 15 червня, а також від 18 до 22 червня, а з Рахова — від 12 до 16 червня та від 19 до 23 червня.
На липень ще рано купувати, за 20 днів до від’їзду відкриють продаж.
Просимо пасажирів зважати на ці зміни при придбанні квитків та приносимо вибачення за тимчасові незручності. Всі роботи, які впливатимуть на рух пасажирських поїздів, планується завершити до 24 червня’, - попередилили у компанії.
Поїзди №95/96 Київ — Рахів — Київ, №6/5 Запоріжжя — Ясіня — Запоріжжя, №15/16 Харків — Ясіня — Харків будуть в певні дати обмежені до Івано-Франківська.
Поїзди №26/25 Одеса — Рахів, №235/236 Одеса — Рахів та №130/129 Кременчук — Ворохта, №149/150 Полтава — Ворохта в певні дати будуть обмежені до Чернівців.
Поїзд №357/358 Київ — Ворохта буде обмежений в певні дати до станції Коломия.
Та никада в жизни
• 06 июня 2023
Ответ дляlusi1804
безмежно вам вдячна за інф-цію!!! тепер мені все зрозуміло)))
Та никада в жизни
• 06 июня 2023
Ответ дляInna_A
А де ви забронювали житло, якщо не секрет? Сьогодні увесь шукаю, то ціна космос, то кузні немає(
Нам кузня не треба)
На букінгу знайшла, але там наче теж немає кухні.. є як кафе на території, можуть приготувати.
Я на 4 дні з дітьми, обійдемося без кухні, так як планую цілий день десь гуляти.
Доба житла вийшла 700грн на трьох.
Ответ дляТа никада в жизни
Нам кузня не треба)
Доба житла вийшла 700грн на трьох.
Нормальна ціна, я просто шукаю на пару місяців
Горня капучіно• 09 июня 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Нам кузня не треба)
Доба житла вийшла 700грн на трьох.
Підкажіть будь-ласка житло, бо теж хочу поїхати з сином, а ціни космос
Та никада в жизни
• 09 июня 2023
Ответ дляГорня капучіно
В межах 600-800 грн/доба на букінгу достатньо варіантів, дивіться по датам собі. Це без харчування звісно. Скромне житло.