Парасюха• 07 июня 2023
Тональний плюс зволожуючий крем -- хто пробував?
Маю проблему з сухістю шкіри. Ось переглядаю деяких Ютуб-блогерів візажистів, радять змішувати тональну основу з живильним кремом в рівних пропорціях. Хто пробував, так можна? Сухій шкірі не нашкоджу ще більше?
Пані з калабані• 07 июня 2023
Просто гарно зволожуйте шкіру до нанесення тону і не треба нічого змішувати. Плюс тональний підбирайте під свій тип шкіри
Dane4ka111• 07 июня 2023
Автор, я так делаю. Сама придумала, блогеров не смотрю.
Только плотный тон в таком случае не получится.
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПані з калабані
Дякую за відповідь. З моменту появи проблеми з сухістю змащую обличчя кремом по кілька разів на день, переглянула раціон, поки що не допомогає все це... Можливо, причина в поганому апетиті, їм мало, не хочеться просто. Тональник добирала ранвз для своєї комбінованої шкіри, а тепер вона стала катастрофічно сухою, лущиться, виглядає негарно. Як гадаєте, отой спосіб --- змішувати тональну основу з кремом -- це погана ідея? Я без макіяжу нікуди не виходу років так з п´ятнадцяти, такий дурний пунктик маю, подобається гладке матове обличчя. Тому без тонального мені ніяк.
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляDane4ka111
Дякую вам.
Пані з калабані• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Вам не треба матове обличчя. Ви заганяєте свою шкіру ще далі. Вам навпаки потрібно зі зволожуючий ефектом підбирати засоби. Крем декілька разів це не те. Достатньо двічі на день нормально вмиватися,наносити лосьйон(до речі, щиро раджу від Sensai(||), така рожева пляшка,він космос, потім емульсія/крем(чи те і інше,залежно від того,в якому стані шкіра). Ну і воду не забувайте пити. А матувати обличчя Вам не треба зовсім. Може Ви неправильним підбором косметики проблему зі шкірою ще більше посилили?
Красавица писяная• 07 июня 2023
Кремом мажусь, потом пока он не впитался - консилер местно и распределить. Самьій лучший вариант пока из испробованньіх
Xвостокрутелка• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Зволоження шкіри це функція перш за все гарного тонера.
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПані з калабані
Дякую. Зважаючи на мій фанатизм з тональними основами з юності, допускаю, що винна сама. Просто дивно, що раніше жодних проблем не було і ця сухість з´явилася лише недавно і раптово, буквально на рівному місці.
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Тональник ни причем это все гормоны...
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тональник ни причем это все гормоны...
Порадьте, які саме гормони, в чому може бути причина?
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Эстрогены, гормоны щитовидки.
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Эстрогены, гормоны щитовидки.
На гомони щитовидної залози недавно здавала аналізи, все в нормі, а от щодо естрогенів не знаю. З чим може бути пов´язаний їх дисбаланс? Дякую.
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Ну там причны разные. Но опять-таки возраст имеет значение. С возрастом постепенно после 30 начинается снижение жирности кожи, увлажнение так же. Тональники тут точно ни причем, ну разве что очень агрессивные и вы тщательно смывали и пересушили, но вряд ли..
Невидимка• 07 июня 2023
Я перепробовала десять способов и ещё больше средств. Помог только крем из Шри Ланки за 1 доллар и любимая пудра сверху. Медик8, Ординари и прочая фигня - все мимо, выброшенные деньги.
Невидимка• 07 июня 2023
Я так понимаю, что с близким климаксом и возрастом кожа так высыхает, что прошлые удачные средства и способы вообще мимо.
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Змиваю міцеляркою, після цього наношу тонік і живильний крем. І змащую обличчя кремом по кілька разів на протязі дня, скарбами і пілінгами тощо не користуюся. Є певні проблеми з жіночою сферою, були викидні, можливо це якась ознака дисбалансу гормонів? Вибачте, якщо набридаю.
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Вполне вероятно, но точнее врач скажет. А вы не сдавали в связи с этим анализы?
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляНевидимка
В моєї матері клімакс настав у 54, мені ще досить далеко до цього віку. Але, можливо, це не питання спадковості.
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ні, бо там причина була в іншому і була відома. Не хотілося б пояснювати детальніше, просто скажу, що справа в будові матки...
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
А, ясно. Возможно анализы в пределах нормы. но по референсам, а в целом низковат допустим эстроген..Плюс жесткая вода влияет. Может меняли место жительства? Также недостаток полезных жиров в рационе. Либо это просто индивидуальная такая реакция кожи на возраст. У каждого в разное время, хотелось бы конечно позже. но... как повезет..
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Жирів дійсно їм мало. В останні місяці дуже знизився апетит, можу взагалі не їсти два-три дні, і відчуття голоду немає. Напевно, причина дійсно в цьому. Дякую вам.
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Также на стресс сильный и длительный лицо прям резко падает, так сказать. Сразу отображается.
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Це в мене, напевно, така реакція на розлучення. Розумом все сприймаю, але в душі досі не можу повірити і сприйняти. Порушився сон, апетит, стала нервовою і поаксивою. По суті все логічно, на обличчі відобразилися всі ці внутрішні процеси, мабуть так. Треба все таки зібратися з духом і піти до психолога. Поки що не наважуюся. Але треба.
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
А, ну тогда да...Я тоже постарела моментально на фоне развода, так же шок был. Ела плохо похудела на 15 кг, и лицо осунулось, через полгода гармошки на щеках появились и на ушах даже морщины((
Так что берегите себя, восстанавливайтесь по-тихоньку. Пейте омегу, если не едите, коллаген, вит С. не панацея, но возможно улучшит немного состояниею
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Магний, кстати, обязательно пейте. На постоянной основе, а то я еще и перед сном засыпая дергалась вся..
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дякую вам! Бажаю вам сил і здоров´я! Мабуть, смішно прозвучить, але сьогодні ввечері згадала, що востаннє їла щось в неділю. І їсти не хочеться зовсім. А вітаміни приймаю вже з місяць, стандартні аптечні, можливо допоможуть. Бо є відчуття спазмів у м´язах, в литках, тому сама собі вирішила пити вітаміни.
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
Так нельзя, что же вы так. На фоне стресса желчный не работает как надо а если не есть то желчь не расходуется и будет застой, это не хорошо. Пейте, ешьте жидкое что-то типа супа, жидкой каши. Так можно наделать проблем, нельзя одни витаминами питаться, без еды они лишь навредят.
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Спасибі вам. Нині велика рідкість небайдужість і чуйність, тому мені дуже приємно спілкуватися з такою людиною,як ви. І вибачте за розповідь про всі ці проблеми, перед друзями і родичами я намагаюся ’тримати обличчя’ і такого не розказувати.
После шести ни-ни• 07 июня 2023
Ответ дляПарасюха
От спазмов, судорог магний. Но я брала айхербовский, в довольно большой дозировке 400, цитрат. пила на ночь, есть немного слабительный эффект, мне не мешал. Не сразу через пару месяца эффект, особенно если с нервами непорядок. Так же неплохо курс уколов вит. Б.
Парасюха
• 07 июня 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тоді куплю магній окремо, додатково до вітамінів.